6600 jaki kod

jaki kod jest zeby “skormatowac” komorke nie karte a jej pamiec wewnetrzna (tak zeby sie przywrocil symbian bo cos mi smsow nie wysyla :? :frowning:

serwis ;/ lub domowa wymiana softi, ale trzeba miec sprzet

juz to zorbilem kodem :lol: bez zadnych serwisow

a jakim bo mam to samo ;/

*#7370# poznij jeszcze wpisujesz kod zabezpieczajacy i zaczyna sie kilkuminutowa reinstalacja symbiana, wszytkie kontakty itp (zdjecia) pojda won

tylko radze miec baterie naladowana bo jak Ci sie wyladuje w czasie tego to tylko serwis zostanie

i musisz być cierpilwy nie prubuj wykłądac bateri itd musisz czekać do końca i po sprawie

robie to drugi raz juz bo zauwazylem ze jak sie zejdzie na wapie na kwote minusowa to pozniej po doladowaniu nokia 6600 nie bedzie wysylac smsow… bylem w serwisie bo mam gwarancje powiedzil ze zaraz mi zrobi tego “formata” kodem bo inaczej sie nie da albo nagranie nowego softu, juz mial kilka takich przypadkow… wyglada jakby ten tel niebardzo byl kompatybilny z prepaidem przynajmniej w tak tak :?

*#7370# poznij jeszcze wpisujesz kod zabezpieczajacy i zaczyna sie kilkuminutowa reinstalacja symbiana, wszytkie kontakty itp (zdjecia) pojda won

dla 3650 tez tak jest??

tak bo to symbian

po takiej reinstalce wszystko jest ok tak jak na poczatku???

bez problemow?? czy trza wgrac od nowa

Wszystko powinno być ok!!

a mam pytanie skąd mam wiedziec jaki mam kod zabezpieczający dla nokii 3650???

albo jaki jest standardowy??

12345 :wink:

A jaki jest kod do NOKIA 3120 ?? :))

1234 :wink: standart

A jakim programem można odczytać ustalony przez kogoś kod zabezpieczający??

Tu znajdziesz odpowiedz http://krasnal.forum.prv.pl