691 błędów rejestru ! Czy format pomoże?


(NezY Aka Derp) #1

Witam ciągle szukając przyczyn BSOD'A mam chyba dokładną przyczyne.691 błędów rejestru ! pobrałem WinThruster kliknąłem skan rejestru i wyniki mnie przeraziły post-268655-0-54946800-1416941062_thumb.Jak to naprawić ? Żeby kliknąć ''popraw błędy'' trzeba wykupić licencje czy format pomoże ?


(S3BA_) #2

Tego typu problemy usuwa się za pomocą programu Adwcleaner. Uruchom > Szukaj >Usuń.


(NezY Aka Derp) #3

Dobrze.Trzeba go pobrać czy jest zainstalowany od systemu ?


(bart86) #4

Nie, nie usunie danych


(S3BA_) #5

Nie usunie niczego innego poza wirusami i pup-ami.


(NezY Aka Derp) #6

Mam  pytanie.co zrobić z plikami siostry ? jej pliki appdata są zaznaczone w ''foldery'' np : C:\Users\Monia\AppData\Local\Temp\mt_ffx ,moge je zostawić ? 


(MrBeckham666) #7

błedów z rejestrem rozwiaże ccleaner i wise care np.


(Javapraca) #8

Jest malo prawdopodobne, zeby te "bledy rejestru" byly powodem BSOD. Przewaznie te "bledy" to nieaktualne/bledne klucze, ktore nie maja wiekszego wplywu na dzialanie systemu. Przyczyn BSOD szukaj w komunikatach jakie wyskocza, kiedy ma miejsce BSOD (zwykle sa to bledy sterownikow, albo bibliotek). Mozesz tez zastosowac ponizsza instrukcje wykrywania przyczyn BSOD:

 

http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-a-za-pomoc%C4%85-bluescreenview-t313445/


(NezY Aka Derp) #9

Surfując po internecie znalazłem że przyczyną moich BSOD'ów (124 oraz 3b) jest wadliwe oprogramowanie a stan komputera na WinThruster pokazuje damage level na największy (High)


(drunkula) #10

Stop 124 bywa ciężki w diagnozowaniu, bo zazwyczaj nie podaje zbyt wielu danych do analizy, niemniej nie jest to wadliwe oprogramowanie, a błąd sprzętowy, natomiast stop 3b związany jest ze sterownikiem karty graficznej.

 

Sprawdź czy w katalogi C:\Windows\Minidump\ znajdują się pliki *.dmp - ich analiza może wskazać co powoduje błedy.


(NezY Aka Derp) #11

problemem okazał się kurz w środku płyty głównej,karty graficznej oraz procesora.Po rozkręceniu było tak duzo kurzu,że wiatrak się nie kręcił.W dodatku uszkodzone kable związane z dyskiem twardym