7-zip

jak w temacie-chodzi mi o ściąganie plików-jedne rozpakowują się normalnie inne nie.

w tej chwili mam jeden taki folder z '‘literką’'Z -jak na niego kliknę to pisze- nie mogę otworzyć pliku C;\Dokuments and setings\PC\pulpit\clonyxxl_2.0.1.4_pl.zip"jako archiwum.

czym to rozpakować bo niejeden już taki plik posłałem do kosza :lol: Pozdrawiam #-o

Zobacz tym.

onimusza666 , nazwij temat konkretnie. Przeczytaj regulamin forum.

Rozpakujesz to dowolnym archiwizerem. Format ZIP obsługuje każdy archiwizer.

Lista pakerów :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … ory+plikow

link do Portable - http://portableapps.com/apps/utilities/7-zip_portable.

7-Zip Portable - w opcjach polski nie trzeba instalować tylko rozpakować i działa.

Zip to standard,więc to powinien ruszyc każdy program do archiwizacji,jest możliwośc,że archiwa są uszkodzone,tak też się zdarza,albo masz w PC syfa,który zaraża zipy,też jest taka możliwośc

O ile się nie mylę można go chyba nawet na czystej windzie otworzyć(bez programu).

Chyba w Viście,w XP system spyta cię o program

W XP też, otworzy się normalnie folder z zawartością archiwum.

mimo wszystko nie działa-po prostu jakiś błąd-poleciał do kosza

realmadryn ściągnełem ten portable ale nie uruchamia się.

mimo wszystko dzięki wszystkim za sugestie- Temat zamknięty.

Monczkin-pozdrawiam :stuck_out_tongue:

Zamiast kombinować czym to otworzyć (programów otwierających/rozpakowujących zip czy 7z jest bez liku), chyba lepiej się zastanowić dlaczego część pobranych plików nie chce się dać rozpakować? :slight_smile:

Może warto zmienić menadżer pobierania plików? A może trzeba by sprawdzić, czy pobierania są na pewno w 100% ukończone? Sprawdzić antywirusa i/lub antyspyware/firewalla czy nie bruździ podczas zapisywania plików pobieranych z internetu? I w końcu, może trzeba by się upewnić i ew. interweniować u dostawcy internetu (zwłaszcza jeżeli to jakaś mała, lokalna firemka) czy nie szwankuje im proxy przez które ich użytkownicy łączą się z www?

goomish- trochę trafiłeś w sedno sprawy wiadomo sporo jest programów rozpakowujących-ja używam 7-Zip-bo darmowy.

chodziło mi konkretnie czemu tak się dzieje że jedne się rozpakowują a inne nie - i dochodzę do wniosku że to nie uczciwość wysyłających aby znowu to ściągnąć itd.

tak samo z postami nie- którzy piszą aby tylko '‘nabijać’'sobie licznik i w sumie nic mądrego nie piszą.

zaraz wirusy wszędzie widzą i syf w kąpie.-mam gów…internet z orange bo mieszkam na zadupiu-nie mam telefonu stacjonarnego czy kablówki-więc mam co mam-nie wchodzę na żadne torenty,mam avasta-bo darmowy-spybot -search&destroi ,i ashompoo firewal -każdy plik skanuję przed instalowaniem. nie używam żadnych menadżerów tylko FF.