700zł-kupno karty graficznej, zasilacza oraz pamięci

A jak będą się cenowo prezentować te układy?? Poza tym, czy opłaca mi się inwestować w jeszcze lepszą kartę przy takim procesorze (AMD Athlon XP 2000+). Chyba raczej nie, ale mogę się mylić.

Ale mają wyjśc midle-endowe karty z obsługą DX10.

Jednak kiedy… to taka sama tajemnica jak w przypadku Galaxy z DDR3 na AGP. “Niedługo”.

również nie wiadomo.

jedyne co jest jasne, to to, że takie karty będą :slight_smile:

na pocieszenie dodam, że cena tych kart na PCI-E jest taka sama jak cena tych modeli od innych firm (a różnica w taktowaniu ogromna).

oby na AGP było podobnie.

faktycznie procek może być wąskim gardłem.

dla kart 7600GS/7600GT to pasuje mieć A64 3000+ (i to kręconego).

ale może nie będzie tak źle? po za tym jeżeli te karty Galaxy były by cenowo podobne lub takie same, to tak czy tak, opłaca się je wziąć :slight_smile:

no w sumie prawda. choć chyba aż tak spieszyć się nie będą. zanim dx10 stanie się standardem, to chwile minie. a jak minie, to się okaże, że te karty low i midle będą słabe. tak samo jak z dx9. przecież już FX’y go obsługiwały, a jak powoli zaczęły powstawać gry, to karty okazały się za słabe.

A jaki najlepszy procek wejdzie na moją płytę główną-SiS K7S5A?? Co polecacie, żeby było w miarę tanie, a dobre?? I jeszcze o czymś zapomniałem. Czy konieczne będzie dokupienie jakiegoś dodatkowego wiatraczka, czy coś w tym rodzaju??

PS. Czytałem nieco o tej karcie Galaxy z DDR 3, lecz patrząc na komentarze wyczytałem, że na razie nie ma wersji na AGP. Ponadto cena tego cacka oscyluje w okolicach 550 zł. To praktycznie o 100 zł od podawanego przeze mnie Gainwarda. A i nie uzyskałem jeszcze odpowiedzi co do tego, czy ten Gainward jest wydajny i dobry w porównaniu z innymi 7600 GS innych firm.

THX za cierpliwość do mnie :smiley:

max co na ta plyte mozesz wlozyc to

AMD Athlon XP (0.13u) 266Mhz FSB CPU - 2600+

i to bedzie tez waskim gardlem dla 7600gs

a cena takiego procka to ponad 200zl,wiec to nieoplacalne.

Optymalnym rozwiazanie jest dla ciebie dokupic pamiec i radka 9550 i go krecic,i to i tak za mocna grafa.A ten 7600gs to tylko bedzie sie marnowal.

Na modernizacje twojego kompa to juz stanowczo zapozno.

Hmm… nie znam się na overlookingu, ale do sprawnego działania karty potrzebne są dobre systemy chłodzenia. A nie chcę, żeby mój komputer był maszyną robiącą małe, ciepłe tajfuny. A co do Radeona, to sądzę, iż jest on po prosu tanią kartą z dolnych stanów średnich :smiley: Poza tym często, gęsto Radki mają problemy w grach (pojawiają się błędy graficzne, czy inne chochliki). Jeśli już to wolałbym GeForce’y. A co do nich to wg mnie:

a)GeForce’y 6600 są już dość stare, i nie jestem pewien czy będą dawać radę w grach

b)GeForce’y 6600 GT kosztują m/w tyle samo co GeForce 7600 GS (chyba się mylę :roll: ).

Co więc robić. Teraz to już mam totalny mętlik w głowie. :roll: