75% aplikacji nie działa prawidłowo!

Wszystko zaczęło się wczoraj wieczorem. Miałem problemy z Chromem (źle go odinstalowałem) i zapuściłem CCleanera. Chrome się zainstalował, wszystko ładnie zadziałało. Postanowiłem, że dokończę mój program, odpaliłem Delphi 2006, wprowadziłem poprawki w kodzie, skompilowałem a tu nagle ze sto błędów od BDS, to że Błąd krytyczny, to że błąd z coreide albo że w magazynie brak miejsca… Myślałem że CCleaner usunął co nieco z BDS, więc odpaliłem Delphi 7 Personal. Wszystko działało. Budzę się rano, chcę coś zrobić w Notepadzie++. Odpalam go a tu masa błędów podobnych jak w BDS! Potem już się nie odpalał, tylko słyszałem dźwięk błędu. To samo z GM’ami 7 i 8 - obydwie wersje nie działały! Siódemka wywoływała dźwięk błędu (sam dźwięk), a ósemka jakiś błąd klasy. Odpaliłem MS VPC 2007 dla testów. “Your system is not supported”, dałem OK w nadzieji, że zadziała. VPC się wyłączył, po ponownej próbie włączenia - dźwięk błędu. WinRAR się włączył ale nie było pasków narzędziowych. Boje się włączać jeszcze czegoś, nie chcę się jeszcze podłamać. Proszę o szybką pomoc :frowning:

EDIT: Photoshop też nie działa - wyłącza się na “odczycie preferencji”, VirtualBox też, Office 2007 też, Paint też, WMP11 też, nawet Menadżer zadań się wysypuje! Nie działa 100% oprócz Chrome i Skype, nawet WordPad nie działa! :frowning:

Przywracanie systemu robiłeś?

Mówie, że aplikacje nie działają, więc jak mam przywrócić? :smiley:

EDIT: ZOMG działa! Wystarczyło zresetować :o

Daj log z Hijackthis iCombofix

viewtopic.php?f=16&t=36654

logi wklej na wklej.org lub wklej.to a tutaj tylko linki do nich.

nie chcę krakać ale wygląda na jakiegoś syfa,