7900GS, czy to jest wtyczka 6 pin?

Witam!

Panie i panowie, witam witam, i o poradę pytam, ale szybciutko :smiley:

Ponieważ HIT dnia na vobisie

http://sklep.vobis.pl/oferta/komponenty … 256mb.aspx

A dzień dzisiejszy się kończy więc trochę spieszno. GF7900GS za 250 zł.

Z tym że wymaga wtyczki 6 pin pci-e - dodatkowego zasilania, mam zasilacz Modecom 300W, pełno wtyczek, poszukałem taką gdzie jest 6 dziurek i fotke zrobiłem.

Powiedzcie czy to jest ta wtyczka? Bo jak zamówię to chciałbym ją móc podłączyć :wink:

Ludzie ludzie, czy to jest ta wtyczka (w załącznikach dwa zdjęcia).

Pozdrawiam, Mastermid

post-39322-1385653396944_thumb.jpg

Czy to nie jest czasami Modecom Feel 300W?

EDIT

nie zauważyłem na zdjeciu widać napis Feel i odrazu Ci mowie że ten zasilacz nie pociagnie tej karty.

Mastermid , większych screenów nie było :evil: Poszły do kosza. Wklej nowe, zgodnie z ograniczeniami opisanymi w regulaminie. Ta tytuł zaraz dostaniesz szybkiego warna. Nazwij temat konkretnie.

Hmm… no to pocóż dają do takiego zasilacza takie wtyczki skoro są one wymagane tylko przez mocniejsze karty graf., a takich jak mówisz nie uciągnie ten zasilacz?

EDIT// a co? jaki bardziej konkretny temat proponujesz? Chyba że dla Ciebie nie jest zrozumiałem stwierdzenie “szybka piłka” - oznacza pośpiech autora, oczekującego konkretnych szybkich odpowiedzi. Wtyczka, i karta są.

Po pierwsze to Feel 300W. Ten zasilacz nadaje sie do Celeronka i radzia 9550. A ta karta potrzebuje pożadnego zasilacza. Minimum Modecom “MC” a nie “Feel” 350W.

Podaj jeszcze resztę podzespołów twojego komputera.

Tak to jest ta wtyczka 6 pinowa, 300W zasilacz przy tej grafie to za mało, do tego jeszcze Feel :x jeszcze kompa on ci spali.

Zasilacz do zmiany na co najmniej Modecom MC-350ATX.

Reszta to:

MSI K9AGM3

2x1GB DDR800 Goodram

AMD X2 4000+ Brisbane 65nm

SEAGATE 80GB 7200rpm

Bez wymiany zasilacza nawet nie myśl o kupnie tej karty. Mój Kumpel miał w kompie Godegena 300 albo 400W. Wymienił karte z 9550 na X1550 i komp mu siadał. A 7900GS to minimum Modecom MC 350W bo inaczej mimo tej karty sobie nie pograsz.

No trudno.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, i za wyrozumiałość,

bo tak to czasami jest jak czas ściska za gardziołko, a się nadarza okazja - człowieka trafia lekki “rajzen fiber” :wink:

To się poczeka, na zasilacz lepszejszy, a może wtedy jakiś 9600GT wpadnie :wink:

Bez dobrego zasilacza to są tylko marzenia. Kup Modecom MC 400W lub za 200zł OCZ 500W i możesz bawić się w ulepszanie kompa :wink:

Apropo, w aktualnych zasilaczach wtyczka 20+4 dodatkowe do płyty i te 6 pin na karte graf. to jest już standard czy przy kupnie trzeba sobie tego pilnować, zwracać na to uwagę?

Skoro w Feelu miałeś w/w wtyczkę to w Modecom MC bedzię tym bardziej :wink:

Nawet jak nie masz takowej wtyczki w zasilaczu obecnie producenci kart dają odpowiednie przejściówki jeśli karta wymaga zewnętrznego zasilania. Modecom MC ma jedną taką wtyczkę akurat posiadam ten zasilacz w wersji 400W, (drugą podłączyłem dołączoną do karty przejściówkę).