8 Gb ramu a komunikaty o braku pamięci podczas grania


(Ziomek Stefanowski49) #1

Witam tak jak w temacie.Podczas grania w Far Cry 4 tak się dzieje i wcześniej w Watch Dogs.Na pulpicie jest dobrze.Plik wymiany ustawiony na 4 gb i pozostawiony na ssd.Prawda to że jak ten plik ustawimy tyle ile ramu to wolniejsza będzie praca? Ale teraz bardzo istotna rzecz a mianowicie podczas tego grania ten ram rośnie sobie powoli tak jak by się czymś zapychał.Ten plik wymiany miałem wcześniej na 2 Gb a teraz na 4 Gb i to samo więc coś musi się dziać.

 

Za wszelką pomoc serdeczna dziękówka.


(Dimatheus) #2

special5 , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post, dodając polskie znaki i usuwając zbędny krzyk, czyli fragmenty napisane w całości wielkimi literami. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(askow) #3

Tylko,  niektóre gry żądają dużych plików wymiany np. Crysis 3. Wygląda no to, że masz ustawiony rozmiar pliku wymiany na: od do, ustaw na sztywno, jak mało 4 to na 5GB. To powinno wystarczyć.   


(suchmen) #4

Ja tam zostawiam na automat i zawsze dobrze chodzi :slight_smile: