8 lat DobreProgramy - Problem z pobieraniem


(Jarek Zakrzewski1) #1

Wczoraj jako iż był termin do 24 w nocy zarejestrowałem się na stronce z tym darmowym antywirusem, lecz gdy chciałem pobierać serwery normalnie siadały pobierało się bardzo wolno i już na 4% kończyło pobierać i dostawałem niepełny plik, chyba 8 razy próbowałem pobrać tego BitDefendera i nic to nie dało, więc pomyślałem że już nic nie zdziałam no i odłożyłem to na dzisiaj ale dzisiaj się okazało, że nie mogę pobrać bo pobierać można było tego 7 grudnia. Zarejestrowałem się i tam było napisane, że Key pojawi się w moim profilu na dobreprogramy. Ale gdzie? I skąd mogę pobrać ten program w wersji Trial abym mógł potem go aktywować przy pomocy tego klucza.


(system) #2

Stąd: https://8lat.dobreprogramy.pl/Pobieranie.html :wink:


(greh) #3

NiceZakiCJ , pobrać możesz stąd: https://8lat.dobreprogramy.pl/Pobieranie.html

Nie wyłączyli z automatu pobierania o godzinie 0:00 więc śmiało. :slight_smile:


(Cedar) #4

NiceZakiCJ , Pobierasz pewnie za pomocą przeglądarki a to nie jest najlepszym sposobem.

Użyj jakiegoś menedżera pobierania, np. FDM:

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Downlo ... 12555.html


(greh) #5

Cedar , czemu nie jest dobrym sposobem? Ja pobrałem wczoraj zaraz po wejściu porannym na DP i szło po drucie ok. 1600 KB/s, bez żadnych menadżerów pobierania.


(B Pazdan1) #6

Niestety !!


(greh) #7

ebok-1961 , no masz racje, juz nie działa, czego dowodem może być ten screen. Oczywiście dowodem na Twe kłamstewsko !!

Screen wykonany dosłownie 3 minuty temu:

zrzutekranuhl.th.png


(B Pazdan1) #8

I co to ma udowodnić? Nic na nim nie widać. Wchodziłem z dwóch linków podanych powyżej i za każdym razem była inormacja, że akcja zakończona. Chyba, że Ty masz inne sposoby.


(greh) #9

ebok-1961 , a klikałeś na linki do pobierania podkreślone na czerwono? Jeden z nich prowadzi do wersji 32 bit a drugi do 64 bit. :slight_smile:

Chyba dziś Twój pierwszy kontakt z komputerem w życiu...


(dmag) #10

Pobierać można, przynajmniej teoretycznie, gdyż w praktyce nie udało mi się to jeszcze. Będąc zarejestrowanym wczoraj w celu otrzymania klucza sam program można jeszcze pobrać, nie działa już tylko akcja rejestracyjna (nie mylić oczywiście z rejestracją konta na vortalu). Będąc zalogowanym, wystarczy wejść na stronę https://8lat.dobreprogramy.pl/Pobieranie.html - tam są linki do wersji 32- lub 64-bitowej BitDefendera IS 2011.

Co do mojego problemu, ma ktoś jakiś pomysł? Komunikat, jaki mi się pojawia w Firefoksie, jest w tym poście: http://forum.dobreprogramy.pl/bitdefender-internet-security-2011-urodziny-t425354-15.html#p2707736. Błąd wyskakuje przy różnych procentach pobierania.


(greh) #11

dmag , ja obstawiam, że serwer był za bardzo obciążony.

Dziś dzieje się tak samo?


(dmag) #12

@greh - tak, dziś jest to samo, wczoraj pół dnia próbowałem ściągnąć program, dziś kilkakrotnie; zawsze kończy się tak samo.


(B Pazdan1) #13

Nie jestem orłem w posługiwaniu się komputerem, ale też nie jestem debilem komputerowym. Wchodzę poprzez te linki na stronę, na której, jak już pisałem, jest informacja, że akcja wczoraj sie zakończyła, a żadnych linków nie ma. Wczoraj bez problemu pobrałem ten program na swoim komputerze, a teraz sprawdzałem w pracy. Ale to chyba nie ma znaczenia.


(Pbk24) #14

Szkoda czasu na ten program.

Poszukajcie sobie wideo testów na Youtube - wykrywalność zero-Day żenująco niska, zamulanie kompa na maksa i wielkość tego instalatora ponad 200 MB to jakieś nieporozumienie.

Ja proponuję darmowego Comodo - o niebo lepszy, Aż dziwię się sobie, że to piszę.

Tylko DB spisały się i pomyślały o swoich wiernych czytelnikach, ale mogli wybrać coś innego.


(greh) #15

dmag , spróbowałeś na jakiejś innej przeglądarce niż " ognisty lisek"?

Jeśli nie spróbuj.

Ewentualnie użyj menadżera jak radzi Cedar

-- Dodane 08.12.2010 (Śr) 13:57 --

ebok-1961 , jest czerwone słowo link (podkreślone) i na samym końcu drugi link do wersji 64 bit!!


(dmag) #16

@greh - próbowałem z Google Chrome, tu z kolei nie ma komunikatu, ale za to pobieranie się zatrzymuje i ani rusz. Spróbuję menadżerem pobierania. Dzięki.


(B Pazdan1) #17

Dzięki za podpowiedż! Jakby było takie słowo, to może bym wpadł na to, aby na nie kliknąć. Szkopuł w tym, że u mnie na tym komputerze w pracy /może przez blokadę informatyka, może przez starsza przegladarkę/ strona ta nie zawiera takich linków.


(fiesta) #18

Nie panikujcie, ważny jest klucz który otrzymacie w ciągu 14 dni. Instalkę można pobrać z dowolnego źródła (np strony producenta) i triala aktywować otrzymanym kluczem.


(Ryan) #19

Nie stawiałbym na to. Instalka była przygotowana specjalnie na tą akcję. Jeśli jesteś zalogowany na stronie, wejdziesz na podstronę pobierania strony jubileuszowej, linki do instalek powinny być widoczne jeśli zarejestrowałeś się w czasie, kiedy to było możliwe.


(system) #20

Czyli co, ten program różni się czymś od normalnie kupionego czy ma jakiś dodatek czyli adware??