800 x 600 w IE jak 1024x768

(system) #1

Dzisiaj włączyłem przeglądarke i wszedłem na moją stronke ... tam spotkało mnie niemiłe zaskoczenie :frowning: wielkość czcionek jest taka sama jak w rozdzielczości 800x600 a ja uzywam 1024x768, wogole te litery są jakieś wielkie, jak to zmienić ??

(system) #2

Widok-->Rozmiar tekstu-->Średnia. Swoją drogą, jeśli masz takie problemy, to Twoja stronka wymaga jeszcze wiele pracy... Skorzystaj z jakichś poradników webmasterwki, itp. 8)

(system) #3

Dzięki, Pomogło :slight_smile:

a co mają problemy z pzreglądarką do strony internetowej ?? TO nei było tylko an mojej stronie, ogólnie wszystko było wielkie tylko moją podałem jako przykład :stuck_out_tongue: a porad webmasterskich nei potrzebuje 8) jak widzisz świetnei sobei bez nich radze ---> http://www.mati.website.glt.pl :lol: zapraszam :smiley: :smiley: :smiley:

(Dalal) #4

popracuj nad ta stronka. na poczatek radze zmeinic (rozjasnic) kolor czcionki...

(system) #5

Szczerze mówiąc ta strona to jedna wielka siekana... Zlepek skrytpów i troszeczkę tekstu... Poza tym problemy z kodowaniem.

(Asterisk) #6

Z żalem potwierdzam zdanie

poprzedników - strona jest prawie nieczytelna.

Czerwone litery na podobnym tle - brr!!

(system) #7

Przykro mi ale mi sie taka podoba 8)

(Asterisk) #8

A dla kogo stworzyłeś stronę - dla innych czy siebie :smiley: .

Może trzeba było zostawić ją na swoim kompie :smiley: ?

(system) #9

I kto to pisze? "Webmaster" ktory nawet linkow do plikow nie umie zrobic.

Postaraj sie zmienic kodowanie strony na ISO. Wstaw po prostu po

kod:

(system) #10

Gdybyś mi od razu powiedział, to o co pytałem - nie byłoby problemu... :evil: A linki umiem robić doskonale... Jak się potem okazało, gdy już się z Tobą dogadałem :!: 8)