800 x 600 w IE jak 1024x768

Dzisiaj włączyłem przeglądarke i wszedłem na moją stronke … tam spotkało mnie niemiłe zaskoczenie :frowning: wielkość czcionek jest taka sama jak w rozdzielczości 800x600 a ja uzywam 1024x768, wogole te litery są jakieś wielkie, jak to zmienić ??

Widok–>Rozmiar tekstu–>Średnia. Swoją drogą, jeśli masz takie problemy, to Twoja stronka wymaga jeszcze wiele pracy… Skorzystaj z jakichś poradników webmasterwki, itp. 8)

Dzięki, Pomogło :slight_smile:

a co mają problemy z pzreglądarką do strony internetowej ?? TO nei było tylko an mojej stronie, ogólnie wszystko było wielkie tylko moją podałem jako przykład :stuck_out_tongue: a porad webmasterskich nei potrzebuje 8) jak widzisz świetnei sobei bez nich radze —> http://www.mati.website.glt.pl :lol: zapraszam :smiley: :smiley: :smiley:

popracuj nad ta stronka. na poczatek radze zmeinic (rozjasnic) kolor czcionki…

Szczerze mówiąc ta strona to jedna wielka siekana… Zlepek skrytpów i troszeczkę tekstu… Poza tym problemy z kodowaniem.

Z żalem potwierdzam zdanie

poprzedników - strona jest prawie nieczytelna.

Czerwone litery na podobnym tle - brr!!

Przykro mi ale mi sie taka podoba 8)

A dla kogo stworzyłeś stronę - dla innych czy siebie :smiley: .

Może trzeba było zostawić ją na swoim kompie :smiley: ?

I kto to pisze? “Webmaster” ktory nawet linkow do plikow nie umie zrobic.

Postaraj sie zmienic kodowanie strony na ISO. Wstaw po prostu po

kod:

Gdybyś mi od razu powiedział, to o co pytałem - nie byłoby problemu… :evil: A linki umiem robić doskonale… Jak się potem okazało, gdy już się z Tobą dogadałem :!: 8)