8600 SLI Mod VS 8800GTS 320 -Testy AKTUALIZACJA wykresy

Do mnie dziś trafią dwie karty 8600GTS by Galaxy. Igor zabronił robić modów :mrgreen: , a ja i tak nie mogę znaleźć lutownicy :wink: Ciekawe jak będą wyglądać moje wyniki :wink:

Z tym, że moje testy będą robione na Orle 3000+ @ nie wiem ile (dziś przesiadam się na DFI Infinity - nie wiem na ile pociagnie ona mojego cepa).

McDracullo

Następny Overclocer :stuck_out_tongue:

:wink:

Ja kupię 2 Radki HD2900XT 1GB GDDR4 i “puszcze” w SLI :stuck_out_tongue:

Fajnie by było zobaczyć wyniki tej karty w SLI :wink:

praktycznie takie same jak 8600GT z tym samym taktowanie GPU ,taktowanie pamieci to sciema powyzej 1800.W sli procek juz moze byc problemem no ale jak ladnie podkrecisz niebedzie zle.Sterow nie instaluj 158.22 tylko 165.15 beta ale w czwartek beda juz na oficjalnej stronie

craker9

zmiana plyty i nie SLI a CF do radka

Hehe zapomniałem :stuck_out_tongue:

Battlefield 2142,g3 dodany

Lost Planet z pelnej gry tylko pokazane jak SLI sie skaluje

2x 8600GTS już leżą - niestety brak mocniejszego zasilacza :frowning:

Dziś/jutro zrobie testy :wink:

to akurat wiem, ale ja jej na standart taktach nie zosatwię - ciekaw jestem ile się uda z tych grafik wyciągnąć :stuck_out_tongue:

Na jakiej zasiłce je puścisz :?:

Fortron starczy, ale… do jednej 8600GT, ale SLi już na bank nie wytrzyma… Ale wątpie by McDracullo na tym sprzęcie co ma w opisie puszczał SLi, bo przecież KN9, chyba go nie ma :slight_smile:

widać że nie czytasz Alinek postów bo pisał wcześniej że ma DFI

Chyba, że ma wersje ze SLI :wink:

Nie nie ma

Bo ma tylko jedno złącze zasilania PCI-Ex

Ty też Rafal… Ale mniejsza o to :slight_smile:

Złączono Posta : 03.07.2007 (Wto) 14:51

Zawsze można założyć przejściówkę (rozgałęźnik), ale chodziło mi tu o moc :slight_smile:

Ja czytam a Ty spekulujesz wypowiedź która jest oczywista

Rozwiewam więc wsyztskie wątpliwości. Obok mojej nogi (lewej :stuck_out_tongue: ) lezy DFI Infinity SLI-M2/G

Na biurku po prawej stronie 2x 8600GTS

Zasilacz miał dotrzeć dziś - dotrze jutro. Tagan 500W (tylko serii nie pamiętam, ale napewno nie U-15).

Na jakim procesorze i pamięciach będziesz robił ten test?

podlinkuj do XP jesli możesz.

Co do memek jeszcze nie wiem - narazie siedzę na A-datach (całe 512 mega! :rotfl: ). Ale może się uda załatwić oopsy 2x1GB.

Z tego co na “dzikich” napisali - pamięci dobre do OC

A oni o ile dobrze pamiętam max z 800 na 960 dojechali :stuck_out_tongue:

Według mnie jest to dość przeciętny wynik

To jest bardzo przeciętnie. Ja z moich 667 zrobiłem 950 @2,2V 8) Te 2GB mają być tylko dla płynnej gry, aczkolwiek odpalam Carbona (był już zainstalowany na dysku) wszystko ustawiłem na High rozdziałka 1024x764 filtorwanie x4 i zero przycinek… mile rozczarowałęm się wydajnością przy takiej ilości ramu. Jutro przesiadka na SLI test bez OC, potem coś pokręce - benche i OC procka + benche :wink: Długi dzień się zapowiada :wink:

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_162.15.html

jak bys mial problem to te z certyfikatem

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1644

Najprawdopodobniej przyjadą do mnie 2GB Kingstonów jakichś - ale to jeszcze nic pewnego.

Wielkie dzięki ChrisG.

Złączono Posta : 06.07.2007 (Pią) 11:09

Tak więc przepraszam wsytzskich, ale ostatnio mój wolny czas uległ skórceniu. Dopiero dziś złożyłem sprzęt na DFI i dopiero dziś zaczynam krecić. Na poczate zdjęcia (przedsmak :wink: )

302c18cf91d42c76m.jpg

500W monstrum :wink:

4559bd2350b89126m.jpg

Główni bohaterowie :wink:

7e3674aa6d0f66b5m.jpg

Całośc razem (wraz z DFI i cepem 3k+, który już wiem, że blokuje jedna grafę (bez OC).

Z proca jak narazie wycisnałem 2711MHz @ 1.565V (z BIOSu 1,6V jednak miernik pokazuje 1,565V).

Zaraz OC 1 grafy, potem dalsze OC proca, a nastepnie dokładam drugą grafę. Trzymajcie kciuki.