8600XXX + TV = spalone GPU ? Jak to jest

Witam wiem że 8600 xxx w połączeniu z TV to spalona grafa jednakże mam zamiar oglądać fimy na Tv chciał bym spróbować karta na gwarancji w komputroniku i tu moje pytanie co mi dadzą gdy oddam kartę na gwarancję w razie spalenia ?? Jakąś zastępczą wypożycza zwrócą pieniądze czy co ??

wydadzą ci nową, tak jest w większości przypadków i tak było i w moim, po podłączeniu do tv karta odrazu przestała działać poprawnie :-), niestety wiekszosc kart tego typu cierpi na ten defekt, jednak jesli masz karte na gwarancji, bez obaw wydadzą ci sprawną kartę.

Jak zobaczą że wyjście tv out jest upalone to dadzą kartę z powrotem mogą nie uznać gwar w przypadku widocznego upalenia.

Trzeba by przejrzeć warunki gwar.

chcesz oglądać filmy sprzedaj kartę i kup coś co nie płonie przy łączeniu z tv.

W moim przypadku to się sprawdziło. Więc najpierw wyłącz kompa, później podłączaj, może nie będziesz musiał wymieniać karty.

Z tego co wiem, to spalenie po podłączeniu do TV uznawana jest za winę użytkownika więc gwarancja i wszelkie wymiany nie wchodzą w grę!

Z tego co wiem to grafa się uszkodzi tylko przy podłączeniu na włączonym kompie na wyłączonym kompie nic się nie dzieje.