8800GT czy wytrzyma mój zasilacz?

Witam mam taki komputer : Athlon 64 X2 6000 AM2 , Galaxy 7900gs dysk Samsung 200GB i zasilacz Chieftec 450W (GPS-450AA-101A) i mam pytanie czy jak wymienię kartę graficzną na 8800GT Galaxy 512MB CM-HP CoolerMaster to czy mój zasilacz wytrzyma ?? Oczywiście będę podkręcał tą kartę więc czy po podkręceniu karty wytrzyma ten zasilacz ??? i mam jeszcze pytanie widzę że karta ma dwa wejścia na zasilanie czy mam je dwa podłączyć ???

Wytrzyma. Myślę, że nie ma potrzeby wymiany, ale jeśli masz pieniądze to możesz porozglądać się za Ocz StealthXStream lub Corsair CMPSU-520HXEU

Nie wydaje mi sie aby to wytrzymał, karta normalnie bierze jakieś 180 vat .podłączasz dwa wejścia.

8800GT 180 Wat?? coś CI sie pomerdało.

około 100-120W to moze i bierze. 180W to 9800GX2 chyba juz :slight_smile:

Spokojnie wytrzyma … Nic nie trzeba wymieniać …

A to 8800 to proponuję GF 8800GT Galaxy Cooler Master 512/256…

Wytrzyma stuprocentowo, ja mam tę kartę i zasilacz właśnie taki 450 W i to jakiś badziewny.

Już rok trzyma bez najmniejszego problemu.

Tylko jeśli będziesz podkręcał kartę.

Ludzie, obudźcie się, Q6600 + 8800GT bierze w stresie 300W,a Wam nie uda i tak się aż tak obciążyć kompa,więc tutaj jakieś 300W by starczyło w zupełności… Ehhh,szpece,szpece…

ale polecamy zasilacze z wysoką sprawnością żeby mniej płacił za prąd… szpecu :stuck_out_tongue:

BTW. lepiej zmień zasiłkę bo niektóre chiefteci nie trzymają napięć… i płacisz dużo za prąd :wink:

Nie musisz zmieniać.

nie napisałem “musisz” tylko “lepiej”…

opłaciło by ci się to :wink:

Chiefteci to ■■■■, szczególnie te tańsze, napięcia trzymają jak Codegeny.

lól

:hahaha:

Nie musisz wymieniać zasilacza. :slight_smile: :slight_smile:

Ja Ci się nie podoba moja wypowiedz to nie musisz czytać. Miałem chiefteca i wiem…

Ja też miałem i też wiem.

Dużo osób twierdzi że chiwfteci nie trzymają napięć, mówię o tych tańszych.

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … kat,12063/

czyli ten chieftec 450 jest dobry czy to ■■■■??? :slight_smile:

Są to zasilacze wyższej klasy, ale los szczęścia. Mój trzymał napięcia 3 dni. Potem były takie skoki że szkoda gadać.

Mam teraz Modecoma i napięcia jak skały.

To ja mam jeszcze pytanie czy mój Athlon 64 6000 X2 nie będzie spowalniał 8800GT ???