8800gts a Telewizor

Witam,

posiadam kartę GeForce 8800gts 320 MB firmy Gigabyte. Zastanawiałem się nad kupnem dvd ale po głębszym zastanowieniu się, stwierdzałem ze tańszym rozwiązaniem będzie podłączenie kart do telewizora. I może mi ktoś wytłumaczyć jak to dokładnie zrobić i jaki kabel mam kupić żeby przedłużyć połączenie o jakieś 3-4 metry. W zestawie z kartą była przejściówka na 3 cinche, rozumiem ze muszę jej użyć. Dodam ze telewizor to stary i poczciwy Unimor :stuck_out_tongue:

PS. Pytanie o ten monitor http://allegro.pl/item360077499_ideal_do_gier_5ms_gateway_2275w_22_fv_gw36m.html. Co o nim sądzicie?

To niestety nie podłączysz tego telewizorka do komputera :?

Jest to przejściówka do systemu RGB którego Unimor na pewno nie obsługuje.

Nawet jakbyś miał kabel s-video to i tak niewiele zdziałasz.

A co jeszcze z tym monitorem ? :stuck_out_tongue: hm lipa wynika z tego ze jestem zmuszony kupić te DVD.

Tylko oświeć mnie… jak chcesz podłączyć DVD skoro one też potrzebuje wejść typu EURO, S-Video lub A-V ??

Czy ten TV ma jakieś inne wejścia niż antenowe?

Na 100% ma euro.

Ten telewizor ma EURO bo normalnie jest podłączony Cyfrowy Polsat i właśnie spojrzałem ze ma tez 3 cinche.

A to zwracam honor, starczy kabelek EURO - S-Video i już masz obraz z kompa na ekranie :slight_smile: Pod warunkiem, że TV ma opcje przełączania formatu AV na S-Video, bo w przeciwnym razie obraz może być czarno-biały :slight_smile:

musisz kupić przejściówkę s-video na video cinch ja kupilem koszkuje ok. 4zł i potem połączyć z telewizorem zwykłymi chinchami mam asus gf8600 i tam też była tylko przejściówka na rgb

Dla Ciebie dobry będzie taki kabel.

Rozumiem ze jedno wejście podłączam pod moje Audigy a drugie pod to 3 wejście w karcie graficznej i mam dźwięk oraz obraz?

Tak jak mówisz, ewentualnie trzeba pobawić się w ustawieniach w panelu NVidii - trzeba wybrać tryb pracy na Klon.