8lat dobreprogramy i prezent

Gdzie jest ten prezent w postaci klucza do bitdefendera? Dziś jest 16.01 ogłoszenie wydane 7 grudnia i… co dalej? :o

Zapadłeś w sen zimowy? Z 5 wątków na ten temat już było, gdybyś poszukał to byś wszystko wiedział.

PS. Sprawdź tu: http://www.dobreprogramy.pl/Licencje.html

Wszystko rozumiem, chodziło tym samym o przyciągniecie nowych userów, ich ilość zaś zwraca się w postaci czystych pieniążków, bardzo sprytne. Wystarczy ogłosić konkursik, niczym BMW w Plusie czy innej sieci, a głupie ludki (czyt. w zamyśle tacy jak ja) zlecą się, pozakładają konta i na dzielni wszyscy się cieszą. :smiley:

Cedar podał Ci odpowiedź na Twoje pytanie. Przeczytałeś ją chociaż?

Na stronie urodzinowej vortalu też było wszystko jasno opisane.

geronimo51 , widze, że nadal jesteś zaspany i piszesz bzdury.

Ktoś zmusił Cię do założenia konta na DP? Lufę armaty ktoś Ci przyłożył do głowy? Była możliwość otrzymania prezentu a Ty jeszcze narzekasz. Nie kosztowało Cię to nawet pół grosza, nikt nie wymagał wysyłania SMSów.

Najgorsi są tacy zachłanni jak Ty, którzy założyli konto tylko dla prezentu, narzekają i na tym kończy się ich kontakt z forum.

Sądzisz, że nie potrafię przeczytać dwóch zdań z linka? Pod linkiem jest to:

"Licencje

Obecnie nie posiadasz żadnej licencji przypisanej do konta.

Zapraszamy do śledzenia konkursów i akcji na portalu, w których zdobyć można licencje na legalne oprogramowanie."

Cedar - nie udawaj bardziej tępego niż jesteś: czytaj główna stronę zachęcającą do wzięcia udziału w konkursie ( http://8lat.dobreprogramy.pl/ ), czy rozumiesz cokolwiek z tej strony? Po kliknięciu w “pobierz” był odsyłacz do założenia konta na dobreprogramy, nie ma słowa o tym że licencje są limitowane jarzysz? Czy może przełożyć ci jeszcze bardziej prosto, chociaż już nie bardzo wiem jak to jaśniej i prościej można.

Myślisz że uczestnictwo w tym projekcie pod tytułem “dobreprogramy” to jakaś nobilitacja dla mnie czy kogoś innego?

A podałeś wszystkie dane?? Imię Nazwisko e-mail, adres zamieszkania i czy były prawidłowe? bo jak nie to nie rozumiem twojego wątku na forum. Ten kto poprawnie wypełnił formularz otrzymał numer licencyjny. Bo najpierw miałeś założyć konto na DP a potem wypełnić formularz rejestracyjny dla BitDefender.

Widzę, że masz problem ze zrozumieniem (masz z tym olbrzymi problem) - nikt Cię nie zmuszał do zakładania konta na DP tak samo jak Cię nikt nie zmuszał do posiadania darmowego klucza do programu AV.

Licencje nie były w żaden sposób limitowane (oprócz tego, że dla jednej osoby była możliwość otrzymania tylko jednej licencji)

Zapamiętaj - była możliwość otrzymania darmowego klucza (spełniając określone warunki) - nie był to nakaz zgłoszenia się po odbiór prezentu. Ty podchodzisz do tego: “należy mi się” a to nie jest prawdą.

Warunkiem było tylko podanie prawdziwych i pełnych danych do czego nikt Cię nie zmuszał. Skoro ich nie podałeś to miej pretensje tylko i wyłącznie do siebie.

-pewnie dziecię myślało że to tak jak do Mikołaja :expressionless: ,co by nie nabazgrał i tak wszyscy się domyślą co się marzy @geronimo51. I dobra rada @geronimo51 dla ciebie-odpuść sobie wyrażenia typu >tępy< w odpowiedzi na jasną i konkretną odpowiedź, to nie forum wyznawców Disney Chanel. I dowiedz się kto to był Geronimo i zmień nick, z twoim języczkiem w żaden sposób na niego nie zasługujesz [-X . Ciekaw jestem czy na podobne teksty pozwoliłbyś sobie stojąc naprzeciw kogoś.

-nie przyszło ci do “rozumu” że to była akcja dla userów vortalu DP?-skomplikowane?

Hmmm cóż widzę, że łatwiej się jest dogadać z ślepym o kolorach niż z tobą o licencji. Pytanie do ciebie wydaje się dość proste, przemyśl zanim odpowiesz. Więc jaką widzisz możliwość podania chociażby nieprawdziwego adresu e-mail i próbę rejestracji na portalu dobreprogramy, gdzie konieczna jest weryfikacja pod tym adresem, co ?

Adres fizyczny, czyli taki pocztowy, owszem podałem jasna rzecz że nie konkretnie do siebie ale łatwy do zweryfikowania dla kogoś a dla mnie kontroli nad nim. Chociaż pytanie o adres pocztowy to TOTALNA ŚCIEMA, bo niby co, licencja miała przyjść pocztą? No nie bądźcie śmieszni, takie rzeczy to nawet gimbusom się w głowach nie mieszczą.

Tak czy siak jałowa gadka, rzczeczywistą przyczynę zaistnienia tego konkursu napisałem wyżej.

a nie przyszło ci do głowy, że nie było możliwości pobrania programu przed/zanim się zarejestrowało na portalu? Skomplikowane?

EOT.

Poprawnie wypełniłeś formularz, podałeś swoje imię i nazwisko, oraz prawdziwy adres zamieszkania ? Jeżeli tak, to skontaktuj się poprzez e-mail z redakcją vortalu Dobre Programy, a jeżeli tego nie zrobiłeś, to po co tu wyładowujesz swoje frustracje, w tym wypadku mniej pretensje do siebie.

PS. Nikt tu nikogo nie zmusza do posiadania konta w tym serwisie.

Podaj mi realną przyczynę podawania Imienia, nazwiska, adresu zamieszkania do rejestracji na portalach internetowych, oraz napisz mi w jaki sposób prawnie ów portal ma możliwość zweryfikowania tych danych. No pisz, poczytam.

Czy ja napisałem że zostałem przymuszony do założenia konta? Przeczytałem informację, już nawet nie pamiętam gdzie, rozpuściłem wici po znajomych, na innych portalach IT, i co? Kupa jednym słowem. Ta strona zachęcająca do wzięcia udziału w konkursie jest to per analogiam do innych tego typu konkursów, i to już wyżej napisałem.

-zasady rejestracji i regulamin są zdaje się domeną twórców i administracji vortalu. Nie odpowiadają-wolna droga. Jak było wyżej, nikt nie jest tu siłą ciągnięty.

xyzzyx - Napiszę ci prostym językiem, bo widzę, że ciężko kojarzysz : podałem dane które uważam za stosowne i te były prawdziwe, adres fizyczny pocztowy też był prawdziwy (nie rozumiem po co ale był :o ) nic się nie stało, wiadomość zwrotna do weryfikacji konta przy rejestracji doszła na prawdziwe konto e-mail, czego jeszcze chcesz numeru buta, czy może kołnierzyka?

W zamierzeniach twórców i administracji portalu było to co już wielokrotnie tu powtarzałem, inna kwestia czy mam pretensje? Nie mam, ot po prostu fakt jest faktem którym stwierdzam tylko że takie zamierzenia były właśnie twórców i administracji DP, ot co. Cóż pozostaje? To =D>

Z takim rozumowaniem możesz teraz sobie spokojnie pójść do sklepu wyłożyć tak z półtora Władysława Jagiełły i wtedy dostaniesz bitdefendera. Jeszcze Ci podziękują.

Zawsze później możesz zgłosić sprawę na policję, że Cię okradli: “bo przecież nie ma realnej przyczyny płacenia za coś” a już szczególnie dla Ciebie.

DiamondBack - też cię lubię :smiley:

rork - rozumiesz w ogóle o czym tu jest mowa? zrób sobie baranka ](*,)

-Napiszę ci prostym językiem, bo widzę że nic nie kojarzysz. Nr. buta i.t.d zostaw sobie dla niani. Co wymaga, organizuje, planuje administracja jest jej prawem. Zrobiłeś wszystko jak należy a zostałeś pominięty, miałeś wyżej napisane aby się poskarżyć redakcji. Ty jednak uważasz że lepiej się popienić na forum. Nie wierzyłem że są ludzie którzy głowę mają wyłącznie po to aby im deszcz do środka nie padał. Już wierzę.

Poza tym, że takich topów było multum na 90% skończy się na tym iż admin napisze, że albo zrobiłeś kilka acc, albo podałeś nieprawidłowe dane w kwestionariuszu otrzymania klucza.

Zwykły user nie ma wglądu do tego więc raczej spam w tym temacie jest zbędny. Nie licząc złego działu, oraz topa już istniejącego.

drobok - zgadzam się.

xyzzyx - jesteś ewidentnym przykładem stwierdzenia, że są ludzie i taborety a ty czym/kim jesteś? :smiley:

Generalnie jest tak: zadałem proste pytanie odpowiedzi udzieliłem sobie sam, jako to zwykle bywa (a jestem czynnym userem na paru forach IT) świerzak na danym forum jeszcze nigdy sam nie przegadał kilku starych wron z tego forum, wiem jak to działa, tak że panowie, EOT.

Adresu pocztowego nikt nie wymaga od Ciebie przy rejestracji na Vortalu czy Forum, tylko w celu wygenerowania klucza, który jest przypisany do konkretnej osoby, takie warunki postawił sponsor i tyle.

Masz dalsze wątpliwości pisz pod adresem redakcji.

Za niewybredne epitety pod adresem innych userów ostrzeżenie.

Closed