9600gt opinie dotyczące chłodzenia

Witam mam okazje kupić taką karte:

 

i teraz pytanie czy warto? podobno jest to głosne i złe chłodzenie i karta sie grzeje, jednak wole spytać kogos kto ma tą karte.

Ja bym proponował nie kupować kart z serii geforce 9600/9800 ponieważ te karty często się psują,niektóre mogą być pieczone w piekarniku.

A co do chłodzenia to w stresie,podczas grania karta może być głośna-wentylator.

 

Jeszcze nie słyszałem by karty 9600 miały powszechny problem z lutem GPU. Zimne luty występowały w serii 8xxx i na początku produkcji GF 9800. Była to wada technologiczna, która pechowo zbiegła się z boomem w Europie na tzw bezołowiowy lut - przez co powszechnie błędnie podawano to jako przyczynę “zimnych lutów” :slight_smile:

 

Miałem 9600 od nowości - bardzo dobra karta głośna, ale zimna - na fotce ta karta i chłodzenie jakie posiadała.

post-215368-0-28505600-1408313451_thumb.

Do jakiego sprzętu ?

2-rdzeniowy procek 2.8Ghz, 3gb ram, zasilacz 500W markowy, nie chce niczego wydajniejszego dlatego pytam tylko o tą kwestie czy warto tą karte za 75zl i czy to chłodzenie da rade na niej.

 

Za tą kasę jak sprawna bierz, chłodzenie da radę - karta za bardzo się nie grzeje.

Aktualnie posiadam tę kartę i bardzo polecam. Cicha, bezawaryjna, nie grzeje się i mi w zupełności wystarcza :slight_smile: