98 vs millennium

(Marcinb677) #1

cze mam zamiar zmienić system ale nie wiem na jaki 98 se czy Millennium ktory system wg was jest odpowiedni do mojego komputera???

Na tym sprzęcie nawet 2000 powinno dobrze się sprawować, ale to zależy od Twojej kieszeni, bo 2000 jest trochę droższy. Chyba że kupisz najtańszego Windowsa w wersji OEM (czyli XP). Wtedy bez problemu możesz instalować starsze wersjie Windowsa (musisz chyba tylko posiadać oryginalny nośnik).

A jeżeli już koniecznie chcesz wybierać z tych dwóch, to 98.

(Tliber) #3

Jeśli chcesz windowsa z serii 9x/Me to KONIECZNIE 98SE. Szczerze mówiąc sam z niego kiedyś korzystałem przez długi czas. Co do Me miałem go całe 2 dni :slight_smile:

(Kiepas) #4

z tych dwóch polecam ci oczywiście Win 98 SE, ale tak jak mówił kolega lepszym rozwiązaniem byłaby instalacja Windowsa 2000

(Monczkin) #5

nie jestem przekonany czy win2000 jest dobrym rozwiązaniem

(Qbek50) #6

dla ciebie win98se, me za duzo pozera proca i ramu :lol:

(Gen Salvador) #7

Ja równiez polecam Ci 98 SE, w dodatku dopiero co wyszedł Windows 98 SE PL nieoficjalny Service Pack 2.0 którego możesz sobie zassać :stuck_out_tongue:

(Krzysieknd2) #8

Polecam 98SE. Wgrac antiwira, firewalla i powinien hulać :stuck_out_tongue:

(Bambit) #9

Dla twojego kompa lepszy 98, a co do Me miałem i nie narzekałem wręcz przeciwnie działał lepiej niż 98.

No więc poczytałem i ciągle nie wiem o Co Ci chodzi. O to że mogą być problemy z niektórymi grami? Fakt, FallOut 1 nie odpaliłem.

(Bartekn77) #11

98 jest stabilny POLECAM

(dżasny) #12

Ktos niedawno na forum podawał ze 2000 ma dosc sporo bledów. Mówi sie ze "Nowa wersja programu to Program, w którym poprawiono stare błędy i zrobiono nowe...."

(Marcinb677) #13

a czy windows xp teź by się nadawał do mojego komputera jako system tylko do serfowania po sieci a nie do gier??? :smiley:

(Damian) #14

Jak najbardziej :slight_smile:

Ale tu już system nie ma znaczenia tylko:

:):slight_smile:

(K Organista) #15

Daj sobie spokój z Windowsem ME bo przeklniesz go już na drugi dzień

(Mancunian) #16

Jakoś nie przepadam za tymi systemami operacyjnymi, ale jeśli miałbym wybierać, to byłby to jednak Windows 98 SE.