A czy mi moze ktoś ze ZNAWCÓW sprawdzic LOGa bede wdzieczny

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Pozdrawiam kuz5

log wkleja sie w znaczenikach

zfixuj:

i usuń masengera.

dlaczego mam usunac messengera ???

i jak usunac reszte co zaznaczyłes ???

Wchodzisz chyba to trybu awaryjnego (aby wejść przy starcie komputera trzymasz wciśnięty klawisz F5 lub F8 i wybeirsz Tryb awaryjny i komputer uruchomi się w trybie awaryjnym). Gdy już się uruchomi (wszystko załaduje itp) to uruchamiasz program HijackThis i wybierasz Do a system scan only. Pokaże się lista wpisów po ostatnim skanowaniu. Zaznaczasz (zaptaszkowywujesz po lewej) wpisy które podał kolega wyżej

i klikasz Fix checked. Wpisy zostaną usunięte. Możesz zamknąć program i zamykasz komputer i potem wchodzisz do zwykłego (normalnego) trybu i najlepiej zrób nowy log i zamieść na forum :slight_smile:

Kasujesz wpisy w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu.

Daj loga z Silent Runners

a jak nie wiesz jak usunąć messengera to mi napisał forumowicz :

  1. Metoda najprostsza i w pełni automatyczna to użycie deinstalatora Messengera w darmowym programie XP-Antispy.

  2. Metoda ręczna przewiduje:

Start >>> Run (Uruchom) i wklej poniższą komendę:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Pokaże się szybko okienko statusu informujące o usuwaniu plików a potem prośba o restart kompa. Programy: Outlook, Outlook Express i Messenger MUSZĄ być zamknięte przy uruchamianiu tego polecenia!