A jak w w Viscie usunąć napis z pulpitu "Kopia ewaluacy

Witam , kolega ma następujący problem :

system jest legalny , został zarejestrowany telefonicznie w microsofcie , czy można z tym coś zrobić ?

Za wszelkie sugestie dziękuję w imieniu kolegi .

Na początek niech sprawdzi, czy w kluczu rejestru HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop wartość DWORD o nazwie PaintDesktopVersion jest ustawiony na 0, jeśli na 1, to niech zmieni na 0 i wyloguje się i ponownie zaloguje. Jeśli to nie jest przyczyną zostawiam to badziej doświadczonym osobom.

Niepamiętam gdzie dokładie ale na 100% w rejestrze…

Polecam obejrzesz demonstracje na stronie głównej vortalu tam jest w śród nich podany sposób jak właczyć więc zrobisz tylko na odwrót :wink:

Może być też tak, że koledze bios się zaktualizował od płyty głównej, a podobno każda aktualizacja biosu w sprzęcie pod Vistą kończy się wymogiem ponownej aktywacji. Skoro system był już aktywowany to tylko to mi przyszło do głowy. Innym powodem może być jeszcze cofnięcie do poprzedniej daty przed aktywacją przywracanie systemu. Nie wiadomo, kiedy kolega robił aktywację. Czy na świeżym systemie, czy dopiero jak coś zainstalował, potem aktywował? Czy może zainstalował jakiś program już po aktywacji, który mu namieszał. Zrobił przywracanie i wtedy też mógł się pojawić ten napis.

za wszelkie sugestie dzięki , koledze podesłałem podpowiedzi ,

jeżeli nie nabroi i mu się uda to dam znać .

Oczywiście za pomocą programu Resource Tuner 1.99 można całkowicie usunąc lub zmodyfikować znak wodny :slight_smile: wszystko opisane jest tutaj

pozdrawiam :slight_smile:

niestety , kumpel zrobił to co potrafił najlepiej :mrgreen:

format i aktywację , ale może inni skorzystają

z waszych odpowiedzi , dzięki :slight_smile: