A jednak Vista szpieguje!

Kiedyś już o to pytałem ale jest to tak “nie do pomyślenia” dla większości, że w to nie wierzą. A jednak wg artykułu KLIK niedługo użytkownicy systemów produkcji M$ mogą być inwigilowani nie tylko przez właściciela tego oprogramowania ale także przez inne przypadkowe osoby!

Ciekawy jestem zdania innych :lol:

I co ma to wspólnego z tym, że Vista niby coś szpieguje? Bo wg mnie to nic.

Lol co ty gadasz człowieku… Czytanie ze zrozumieniem heh… Jak wół pisze że policjanci dostali pendrive’y z oprogramowaniem pozwalającym szybko wyciągnąć niezbędne dane. Żadne szpiegowanie - dostają nakaz, wchodzą ci na chatę, klik klik i już mają to co im potrzeba. W ogóle proponowałbym wywalić temat xP

Ciekawe gdzie wyczytałeś, że to właśnie Vista szpieguje. W podanym przez Ciebie artykule pisze tylko, że M$ dał policjantom i innym tego typu służbom narzędzie za pomocą którego będą mogli sprawdzić co robiłeś na komputerze. Nie ma natomiast wzmianki o systemach ,na których ma to działać.

Cicho…sza chłopaki bo naprawdę przyjdą. :wink:

Zamknijcie lepiej temat - możecie się przerazić jaka jest prawda… :slight_smile:

No chyba logiczne jest, że najbardziej wspieranym obecnie produktem jest Vista a nie np. Win’98 poza tym policjanci to też ludzie i pewnie czasami używają P2P, zdaża się, że coś się zgubi itd.

Widze, że niektórzy urodzili się dopiero wczoraj hehe…

Czy chodzi w tym o dostęp zdalny, czy o podłączenie pena do pc ?? Bo jak to pierwsze to mój outpost ich nie mile rozczaruje :lol:

@ATI Chodzi o podłączenie pena do pc. @Tajfo Co z tego, że vista jest obecnie najbardziej wspierana?

Logiczne, czy nie - nigdzie nie jest napisane, że Vista. Jak już - to jest to oprogramowanie uniwersalne, bo jak na razie słabo się Vista przyjmuje, a na co komu taki oręż, jeżeli nie może go w pełni wykorzystać…

Szpieguje… też mi szpiegowanie. I do tego Vista szpieguje. No, no…

Policja dostała takie urządzonka - muszą mieć nakaz i co więcej bezpośredni dostęp do komputera, żeby je zastosować. Nie zrobią nic na odległość.

Jak już masz jechać Vistę, to rób to bardziej umiejętnie…

Pożyjemy, zobaczymy co Ci mogę doradzić - używaj Visty umiejętnie lub jak wolisz oprogramowania M$…