A jednak Vista szpieguje!


(Tekken12) #1

Kiedyś już o to pytałem ale jest to tak "nie do pomyślenia" dla większości, że w to nie wierzą. A jednak wg artykułu KLIK niedługo użytkownicy systemów produkcji M$ mogą być inwigilowani nie tylko przez właściciela tego oprogramowania ale także przez inne przypadkowe osoby!

Ciekawy jestem zdania innych :lol:


(Mayron) #2

I co ma to wspólnego z tym, że Vista niby coś szpieguje? Bo wg mnie to nic.


(Witos) #3

Lol co ty gadasz człowieku... Czytanie ze zrozumieniem heh... Jak wół pisze że policjanci dostali pendrive'y z oprogramowaniem pozwalającym szybko wyciągnąć niezbędne dane. Żadne szpiegowanie - dostają nakaz, wchodzą ci na chatę, klik klik i już mają to co im potrzeba. W ogóle proponowałbym wywalić temat xP


(Marekglapa) #4

Ciekawe gdzie wyczytałeś, że to właśnie Vista szpieguje. W podanym przez Ciebie artykule pisze tylko, że M$ dał policjantom i innym tego typu służbom narzędzie za pomocą którego będą mogli sprawdzić co robiłeś na komputerze. Nie ma natomiast wzmianki o systemach ,na których ma to działać.


(XMan) #5

Cicho...sza chłopaki bo naprawdę przyjdą. :wink:

Zamknijcie lepiej temat - możecie się przerazić jaka jest prawda... :slight_smile:


(Tekken12) #6

No chyba logiczne jest, że najbardziej wspieranym obecnie produktem jest Vista a nie np. Win'98 poza tym policjanci to też ludzie i pewnie czasami używają P2P, zdaża się, że coś się zgubi itd.

Widze, że niektórzy urodzili się dopiero wczoraj hehe...


(Binio21) #7

Czy chodzi w tym o dostęp zdalny, czy o podłączenie pena do pc ?? Bo jak to pierwsze to mój outpost ich nie mile rozczaruje :lol:


(Marekglapa) #8

@ATI Chodzi o podłączenie pena do pc. @Tajfo Co z tego, że vista jest obecnie najbardziej wspierana?


(Mikolaj113) #9

Logiczne, czy nie - nigdzie nie jest napisane, że Vista. Jak już - to jest to oprogramowanie uniwersalne, bo jak na razie słabo się Vista przyjmuje, a na co komu taki oręż, jeżeli nie może go w pełni wykorzystać...

Szpieguje... też mi szpiegowanie. I do tego Vista szpieguje. No, no...

Policja dostała takie urządzonka - muszą mieć nakaz i co więcej bezpośredni dostęp do komputera, żeby je zastosować. Nie zrobią nic na odległość.

Jak już masz jechać Vistę, to rób to bardziej umiejętnie...


(Tekken12) #10

Pożyjemy, zobaczymy co Ci mogę doradzić - używaj Visty umiejętnie lub jak wolisz oprogramowania M$...