A little gift from skype

jak wiadomo dzisiaj firma skype obdarowuje wszystkich którzy klikną w swoich kontach na prezent, dostaja 10 min za darmo, mam takie pytanie, niby doładowałem sobie to darmowe doładowanie, ale na koncie nic mi nie przybyło, dalej mam 15 E, kiedy mi doładuja moje 10 min?

chyba mozna doladowac tylko puste konto, bo ja mam jeszcze kase z poprzedniego dnia darmowego dzwonienia i tez mi sie niechce doladowac, pewny tego nie jestem

kiedy był poprzedni taki dzień??

acha i to był wtedy pierwszy taki dzień czy więcej przeoczyłem??

załozyłem teraz nowe konto skype i też nic sie nie da, a mam puste oczywiscie

i jeszcze jedno pytanie, jak doładuja mi takie konto to ile czasu mam na wydzwonienie??

na wydzwonienia masz czas gdzies tak do polnocy (dnia dzisiejszego),

co do dni to jest to drugi taki dzien w skype,

nie wiem dlaczego nie dziala doladowanie - ja tez tego nie moge zrobic nawet na czystym koncie

to juz nierozumiem, dopiero napisałeś że :

czyli w końcu jak to jest?

mam czas w tym samym dniu co dostaje doładowanie, czy tyle dni ile mam ważnośc konta?

kase bedziesz mial, ale ja niemoglem dzwonic po uplywie tego jednego dnia

a gdzie to sie klika?? bo ja nie wiem :?

http://www.skype.com i masz tam napisane żeby dostać prezent gife, albo wejdz na swoje konto, tam też jest

aha…juz wiem…dzieki :wink:

Your free Skype gift will be delivered to you account in the next 12 hours.

(Twój darmowy prezent od Skype będzie dostarczony na Twoje konto w ciągu 12 godzin) :!:

Tak tam jest napisane - po kliknięciu tego przycisku po darmowy prezent :!: :slight_smile:

ale nie pisze przez ile można te rozmowy wykorzystac, a szkoda :frowning:

zapewniam ze mozna tylko przez jeden dzien, jutro juz (raczej) nie bedziesz mogl z tego skorzystac

ciekawe skoro nawet doładownia jeszcze nie dostałem :slight_smile:

Nie wiem dlaczego doładowanie konta tak długo trwa. Przecież jak ktoś teraz wexmie doladowanie to dostanie juz po czasie. Jedyne co bedzie mogl zrobic to czatowac na kolejny darmowy dzien w SKYPE.

la_verdad , nie bój sie, twoje konto zostanie doładowane.

Na poprzednim darmowym dniu, skorzystałem z tej opcji i czekałem 2 dni na doładowanie.

Po doładowaniu masz nieograniczony czas na wykorzystanie tych minut.

dzięki za info a ty:

następnym razem nie wprowadzaj w błąd :twisted: