A może by tak IRC'a?

Zmienisz nicka - co już dawno powinieneś zrobić :stuck_out_tongue:

Cracki, były i będą. Jeśli to jest jedyna przyczyna dla której by taki kanał nie powstał, to niech administratorzy wiedzą że to bedzie zawsze (a wiedzą na pewno), to jak walka z wiatrkami. Jak ktos chce to i tak znajdzie, bez względu czy bedzie taki kanał czy nie.

Mówiąc szczerze nic odkrywczego nie napisałeś…

Samochody również będą kradli zawsze, mieszkania również będą okradali, tyle, że ja nie mam ochoty godzić się na taki stan rzeczy. Tak samo nie mam zamiaru się godzić na cracki na swoim sajcie.

A kto by chciał, w koncu moza zatrudnić kogoś kto administrował by kanał IRC jak dla mnie nie zly pomysł nawet :slight_smile:

lisek ale przecież nikt nie chce się zgadzać na Cracki na dp.pl, jeżeli ktoś notorycznie nie przestrzega sasad to dostaje bana i koniec rozmowy, przecież tak samo dzieje się na forum…

Przypominają się te czasy ircowe gdy siedziało się całe noce i dawało bany :lol:

Ktoś wspomniał o próbnym kanale DP, w końcu to nic nie kosztuje a plusy jakieś tam są. Dlaczego administracja nie dałaby przyzwolenia na “próbny kanał” ? Powiedzmy na 2 tygodnie czy miesiąc i wtedy by się okazało jaki jest ruch na kanale i jaki jest klimat, mogło by to też uwolnić forum DP od durnowtych tematów :] Ktoś mógłby wejść najpierw na irca i się zapytać o co chodzi czy co wybrać a nie od razu zakładać topica :stuck_out_tongue:

Zasponsorujesz ??

Ja mogę to robić za darmo :] ba nawet więcej… mogę założyć kanał i wszystkim się zająć, coś tam się wie… :slight_smile:

Poza tym nie było by tak źle, opy dla administratorów i już mamy kilka osób do banowania :stuck_out_tongue: Inna sprawa że chyba dużego ruchu by nie było max. 30-50 osób.

No i widzisz, sam zakładasz - że durnowate tematy mogłyby zaistnieć i to jeszcze pod otoczką sponsorów Vortalu, czyli firmy Xenium! :evil:

Na “durnowate tematy” jest milion miejsc w sieci, gdzie można znakomicie się rozwijać! :mrgreen:

Jeżeli chodzi o typowo prywatne pogawędki, to macie multum możliwości w pokojach czatowych!

A i samo Forum, jak już niegdyś pisałam - stwarza wszystkim nieograniczone formy kontaktu!

Zresztą wszystko to, co powyżej możecie sobie zainspirowac na własną rękę tak, jak tylko chcecie… ale nie pod auspicjami tego Vortalu, czyli Dobrych Programów!!!

I tu tkwi clo’u całej sprawy!

W sumie dobrze powiedziane Waterproof. Założenie kanału IRC to banał, ale żeby był on oficialnym kanałem Vortalu dobreprogramy to duzy problem, bo dla mnie forum i vortal to dobra i solidna marka. Na którą trzeba było długo praować i pielegnować

Wiec stworzenie kanału IRC wiązało by się z solidną pracą a nie z słomianym zapałem, oficialny kanał musiałby poprostu “trzymac fason” aby niepsuc reputacji :stuck_out_tongue:

Pozrawiam

Wydaje mi się to mało realne, znając tendencje twórcze niektórych Userów :frowning:

heh, jeśli nie chcecie IRCa bo “będzie spam z mielonką” to może SB zamknąć? Tam też prawdę mówiąc nie ma nic innego :stuck_out_tongue:

Waterproof : a dlaczego mam nie zakładać ? Pomyśl wolisz patrzeć jak na forum ktoś zakłada poraz milionowy jaką karte wybrać ? Czy może mogła by taka osoba wejsc na irca i się po prostu zapytać ?

Właśnie takim pokojem byłby kanał na ircu :x

Ok ale nie rozumiesz… My chcemy żeby ten kanał stał się oficjalnym miejscem spędzania czasu czy udzielenia szybkiej odpowiedzi na dane tematy dla niektórych urzytkowników pod banderą DP. Po co mamy zakładać kanał gdzie nikt nie wejdzie bo jest mało znany ? DP to równierz reklama jakby nie było -> reklama ludzie -> ludzie problemy -> problemy rozwiązanie problemów i tak dalej :confused:

Dla mnie dalej niebezpieczny pozostaje problem kamuflażu piractwa w szerokim tego słowa znaczeniu…

A ostatnimi czasy, gdy nawet na SB głos zabierają coraz dziwniejsze osoby, nie wyobrażam sobie, co by było gdzie indziej :?

squeet czego tutaj sobie nie wyobrażać, w topic kanału wstawia się linka do konkretnych przepisów obowiązujących na kanale (w których jasno zdefiniowany jest zakaz propagacji piractwa). Kto nie przestrzega takowego regulaminu dostaje bana (może być kick, jako forma ostrzeżenia)

właśnie od takich typów (piractwo itepe) są moderatorzy :slight_smile: IRCa też można przecież (chyba) moderować.

I co z tego - jest regulamin, przeczytany ze zrozumieniem przez wszystkich.

Tymczasem nieraz są tacy “artyści” że hej !!

  • Trudno mi sobie wyobrazić reperkusje włączenia +m.

Ciągłe prośby za pośrednictwem /msg o włączenie statusu

+v bądź przepychanki, związane z jego nadawaniem na stałe.

asterisk : regulamin jest zaakceptowany przez wszystkich… a od zaakceptowania do przeczytania… no po prostu nie którzy nic sobie nie robią z praw w necie :stuck_out_tongue:

Nie przesadzaj co do tych modów, byłem opem na kanale o duuuużej popularności i raczej nie było takiej sytuacji. A jak się komuś soć nie podobało lub złamał ogólnie przyjete zasady dobrego wychowania w necie -> Ban. Wszyscy byli zadowoleni :slight_smile:

To niech ktoś założy kanał i zobaczymy jak będzie,to chyba niezaszkodzi.Pogadamy,pośmiejemy się, a komu nie będzie pasować BAN i po krzyku… :slight_smile:

Nie sądzisz, że jednak administracja powinna wyrazić zgodę na zakładanie czegokolwiek pod szyldem dp? :?

Bo jesli dobrze zrozumiałem, to o takie coś chodzi…