A może turniej Open Arena?

Proponuje wszystkim uzytkownikom-zagrajmy w Open Arena!Proponuje nicki takie jak na forum i gramy, trzeba tylko serwer nazwać Dobreprogramy, i zamieścić na niego hasło, i to hasło podać na forum, aby nie wchodziły osoby nieupoważnione.Jeżeli większa część userów i czytelników DP się zgodzi moge podac terminy gry.Jeżeli adminiastracja nie ma kasy, może być bez nagród, tylko towarzysko.

Jestem za tylko o czym jest ta gra bo nie słyszałem o niej :stuck_out_tongue:

czesiek144 ,

Czytat z DP

Tu masz linka

Gra oczywiscie darmowa, jednznacznie to jest to samo co Quake 3 tylko że legalnie na darmo :slight_smile:

Kto zapewni dedykowane serwery ?

nie wiem, tego się obawiam że ktoś w połowie gry zamknie grę i serva wywali, ale może moderatorzy lub admini zapewnia serwery???Narazie zastanówmy się nad tym czy chcecie grać.

Eee tam lepiej w BF2 :slight_smile: lepsze niż ta wasz arena.

do Quake 3 mu jeszcze daleko…jeśli będą serwery to zagram :slight_smile:

czekam na więcej wypowiedzi bo to jest za mało :slight_smile: Może admini i modki się wypowiedzą??

ja też mógłbym zagrać :wink:

No w końcu ktoś porządnym tytułem zarzucił :smiley:

PS

Alien6 , napisz do mnie na gg, gram w BF z kolegą i potrzebujemy jeszcze jednej osoby :stuck_out_tongue:

to może od razu w C.S hehe :smiley:

Proponuje przenieść wątek na gamikaze.pl :wink: Jest propozycja założenia multiklanu itp.

No nie pomyślałem, żeby napisać na Gamikaze, a konto tam też mam.

Jeżeli ok.30 osób zagłosuje na tak, robimy turniej, jak mniej to nie warto :slight_smile: