A squared free - procesy po deinstalacji?

Witam, czytając komentarze na temat A Squared Free zastanawiam się nad instalacją tego programu. Ma bogatą bazę szkodników, dobrze radzi sobie z usuwaniem, ale podobno po deinstalacji zostają procesy, które nawet nie wiadomo do czego służą, podobnie jest z AVG AntiSpyware Free - zostają procesy. Czy ten soft jest bezpieczny ?

soft jest bezpieczny procesy po deinstalacji nie zostają co do aktywnego procesu to nawet kiedyś poruszałem tą sprawe na ich forum aktywny proces który program uruchamia można wyłączyć z ich wyjaśnień wynika słuzy on do zapewnienia większej zgodności i niezawodności w systemie np jak komputer uruchomiony jest na koncie uzytkownika to program działa na prawach administratora wspomaga także skanowanie kontekstowe ale jak już pisałem można go wyłączyć wyłancza się go w servisach windows (uruchom services.msc enter)

Od dwóch tygodni używam pełnej, dostępnej za darmo wersji a-squared i naprawdę jest to bardzo ciekawa aplikacja. Warto przetestować.

dostępnej tylko na miesiąc ale w sumie po miesiącu jeszcze raz można się zarejstrować podająć inny adres email… :x

Co to ma znaczyć :twisted: xeth , mam pełną legalną wersję za darmo.