A2dp na sterownikach widcomm w windows 7 ktoś wie jak?

No właśnie mam słuchawki bezprzewodowe bluetooth i niebieskiego zęba (adapter usb) na sterownikach widcomm. Niestety co bym nie robił (najwidoczniej nie wiem jak) nie mogę używać swoich słuchawek do słuchania muzyki. Słuchawki owszem wykrywa i instaluje ale mogę ich używać jedynie jako zestawu głośnomówiącego, tak jakby a2dp w windows 7 w ogólnie nie istniało. Ktoś wie jak doinstalować bądź włączyć a2dp ?

P.S. Próbowałem prawo klikiem na słuchawce a następnie w usługach ale nie ma tam nic do doinstalowania. Wiem także iż jest alternatywa w postaci bluesoleil, ale rozwala system (robi jakieś wirtualne sieci które potem nawet po odinstalowaniu jakimś sposobem zalegają uniemożliwiając instalacje innych sterowników) więc odpada.

Spróbuj na sterownikach Intela - http://downloadcenter.intel.com/Default.aspx?lang=eng , tym bardziej ,że chipset Twojej płyty głównej jest właśnie Intela…,

to tylko moja sugestia…

no tak tylko, że bluetooth mam na usb bo to adapter usb jest ^^ przepraszam że zapomniałem o tym wspomnieć.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Problem rozwiązany swoją drogą debilizm żeby w 7 aż tak okroić bluetooth. Jak ktoś jest ciekaw o trzeba było wejść w dźwięk poprzez panel sterowania i zmienić urządzenie domyśle z głośników na słuchawki. Zaraz zrobię posta w sprawdzonych poradach co by inni nie mieli tego problemu.