A4Tech PK-600MJ - poszukuje sterownika

Cześć… Poszukuje sterownika do swojej kamerki A4Tech, kiedyś miałem ten sterownik na płycie (nieoryginalnej ponieważ przy zakupie wtedy nie otrzymałem nośnika) ale płyta się porysowała, a nigdzie nie zrobiłem kopii. Znalazłem sterownik na oficjalnej stronie producenta, wybrałem po obrazku który mi ją bardzo przypominał lecz po jego pobraniu, instalacji i uruchomieniu program w kolo szuka mojej kamerki i doszukać się nie może. Kamerka na zdjęciu wygląda tak samo jak ta moja http://www.a4tech.com/product.asp?m=p4&cid=224&scid=224&id=675 , niestety to najwyraźniej nie jest ta albo coś jest u mnie nie tak.

 

Ze specyfikacji mogę podać tylko:

 

Identyfikator urządzenia wykrywany przez OS : PC Camera

Producent: A4Tech

Naklejka naklejona na zewnętrzną stronę kamerki: 071300255

Pod kamerką:  P.H.U MARCONI z napisem GWARANCJA

Model: Myślę, że jest to PKS-635G ale w stu procentach nie jestem pewny ponieważ program nie może wyszukać kamery.

Jaki posiadasz OS?

Zdecyduj się czy to  PKS-635G jak piszesz w treści, czy PK-600MJ z tytułu.

 

Lub: podłącz kamerkę, uruchom manager urządzeń, dwuklik na kamerce, zakładka szczegóły, wybierz identyfikatory sprzętu i podaj co tam jest wypisane.

 

Windows7 x64  PKS-635G, przynajmniej tak mi się zdaje bo bardzo przypomina moją kamerkę, jak odbicie lustrzane ale pewny nie jestem dlatego, że pobrałem od producenta do tego modelu sterowniki i oryginalny program A4Tech nie może jej znaleźć - kamerka jest podłączona i wykrywana przez OS.

To podaj identyfikator sprzętu, tak jak opisałem wcześniej.

Masz screen :

http://i.imgur.com/ibm8j65.png

USB\VID_0AC8&PID_303B&REV_0100

USB\VID_0AC8&PID_303B

Identyfikator wskazuje na model PK-835MJ. Próbowałeś tego drivera:

?

 

Pobrałem, uruchomiłem i nie wyszukuje kamerki… Miałem kiedyś instalator z tym sterownikiem bez badziewnego wyszukiwania, może mi ta płytka jeszcze zaskoczy :smiley: Tobie dziękuje za chęć pomocy, tacy ludzie to “skarb” -  Samarytanin :smiley:

E tam, jak w robocie nudy, to łatwiej się udaje, że coś się robi, kiedy faktycznie coś się robi :wink: