A4Tech SWOP-3 problem z miganiem

Cześć, mam problem z myszką A4Tech SWOP-3. Mianowicie nie da sie w Panel–>Mysz–>Sprzęt–>Zarzadzanie energią ustawić : “Zezwalaj komputerowi wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii”. Ktoś mi kiedyś mowił że tym sposobem da sie zakończyć “nocne mruganie” myszki, co mnie denerwuja jak nie kozystam z kompa. Wiec, czy ktoś wie jak to wyłaczyć???

Z góry dzięki za pomoc.

To ktoś cię żle poinformował, z tego co wywnioskowałem myszka świeci po wyłączeniu kompa, ale tego nigdy się w windowsie nie ustawiało tylko w biosie. Należy wyłączyć porty po wyłączeniu zasilania.

Zazwyczaj opcja siedzi w PowerMangaments ale zdarzają się wyjątki.

aha, a jak w biosie to wyłącze to wszystkie porty, nawet USB bedą też po wyłączeniu kompa, wyłaczone??

Ja wiem ja wiem :smiley:

klik wystarczy miec taki ladny wylacznik na zasilaczu, klik, i myszka gaśnie :slight_smile:

:wink: a gdzie można taku guzik kupić??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :mrgreen:

No to nic pozostanie mi wyciaganie kabla od myszki, chyba ze ktos zna inny sposób :slight_smile:

A może by tak listwe zasialającą (niektórzy to nazywają listwą zabezpieczającą) taka listwa zazwyczaj posiada wyłącznik zasilania. Np. coś takiego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17917

Zawsze możesz na noc położyć jakąś szmate lub ręcznik na mysz, wtedy niebędzie ci już przeszkadzało jej mruganie :twisted:

A niektóre płyty główne mają taką zworkę która jak sie przestawi to po wyłączeniu kompa odcina zasilanie od USB i PS/2 jaką masz płyte główną ??

Taka listwe mam, tylko że w tym problem ze często podczas gdy mam kompa wyłączonego, używam np odtwarzacza MP3 podłaczonego pod USB zamisat do bateri :smiley: :mrgreen: Dlatego tez zależy mi na odłaczeniu jedynie myszki (ps/2)

ano można :slight_smile:

ASRock K7VT4A+

Znajdz na płycie głównej zworke jest ona na górze PS2_USB_PWR1 i ja przestaw i napisz jaki efekt

ALe niestety jak przestawisz to na USB też nie bedzie napięcia

przestawiłem ta zworke i USB tez nie mają potem prądu. No niestety ale zostawie tak jak jest :slight_smile:

ja wlasnie bym chcial mniec ten problem z zasilaniem usb po wylaczeniu kompa, bo mam ladowrke do bateri pod usb i mam pytanie jak zrobic zeby bylo to zasilanie po wylaczeniu kompa