A4tech xgame oscar x-738k

Witam.

Mam takie pytanie czy mysz a4tech xgame oscar x-738k da sie w jakis sposub podlaczyc pod port ps/2. Mam przejsciowke. Na 1 rzut oka wszystko jest w pozadku ale nie moge poruszyc kursorem. Prosze o pomoc.

Z gory dziekuje ;p

może być uszkodzona przejściówka…

A wiecie co moze byc ze gdy zainstaluje stery i podlacze myszke pod usb to wystakuje komunikat znaleziono nowy sprzet a nastepnie 2 komunikat: nieznane urzadzenie wie ktos jak temu zaradzic?

jest kilka możliwości np. stara wersja systemu (np bez SP 2/3), źle podłączony front panel jeśli podłączasz z przodu, uszkodzona myszka, uszkodzone porty usb ( jesli nie ma innych urządzeń usb), zbyt słaby/uszkodzony zasilacz.

system xp+sp3, myszke podlaczam pod usb bezposredni do plyty z tylu, myszka watpie :<,a co do tyc portow to chyba dzialaja dobrze bo gdy mam myszke wlaczana podczas wlaczania systemu to sie swieci(bo mam podswietlana xD) ale gdy zaloguje sie na uzytkownika to ja czyta ale jako nieznane urzadzenie :

odinstaluj te sterowniki co zainstalowałeś myszka powinna działać na windołsowych domyślnych. sprawdź myszkę na innym komputerze…

spawdź w biosie czy masz włączoną obsługę myszy z poziomu usb,

u mnie w gigabycie było tak, że to było wyłączone, i po postawieniu

systemu nie mogłem ruchać myszą…