Abit IP35-E a Core2Duo E8400

(8radek8) #1

Witam.

Mam te 2 rzeczy, są nówki nie były nawet odpalane, mam pytanie czy to ruszy ?? Niewiem jaki jest wgrany bios, wiem ze musi być ID:15 aby wszystko pracowało, ale nie mam skąd wziąść innego procesora, abym mógł uruchomić kompa, żeby następnie zrobić aktualizacje

(focus.) #2

Powinno wystartować, ale aktualizacja BIOSu i tak jest wskazana.

(8radek8) #3

wszystko złożyłem, włączam chodzi komputer ale nie mam nic na monitorze, nie ma żadnego obrazu, co może być nie tak ??

czy to jest przez o że musi być aktualizacja biosu ??

(Błażej) #4

Restart biosu / podpiełeś zasilanie do proca?

(8radek8) #5

tak wszystko jest dobrze podpięte, restart biosu robiłem, czy to od tego modelu procesora ?? bo gdzieś wyczytałem że dopiero na najnowszym biosie ta płyta uruchamia się na tym procku, a wiem że najnowszego biosa nie mam napewno

(Błażej) #6

Włóż innego proca, zaktualizuj bios, włóż swojego

(Technik Elektro) #7

trzeba mieć jakiegoś.

(klopas) #8

http://allegro.pl/item308805925_proceso ... l_bcm.html

dosyć tani i na sockecie 755 :slight_smile:

a w serwisie się płaci ok. 50zł

(Technik Elektro) #9

hej facet !!

(klopas) #10

ale został 1 dzień :]

(Technik Elektro) #11

czy ty coś w ogóle sprzedałeś na allegro ?? hę, to nie ma znaczenia...czy zostało 1dzień czy 5 min, licytuje się pod koniec - wtedy jest najwięcej chętnych (jeśli towar chodliwy).

(klopas) #12

nie sprzedawałem ale wiele aukcji już wygrałem (ok.45) :slight_smile:

(8radek8) #13

taka informacja dla tych którzy mają taką płytę i mają lub zastanawiają się nad procesorami core2duo (z modeli penryn):

wszystko chodzi bez zarzutu wystarczy najnowszy bios

(Technik Elektro) #14

teraz rodzi się pytanie jeśli zakupi się penryna z ową płytą to wstanie czy też dopiero po updacie :slight_smile: ??

(8radek8) #15

ruszy dopiero na biosie od nr 15 napewno