Abit IP35-E a Core2Duo E8400

Witam.

Mam te 2 rzeczy, są nówki nie były nawet odpalane, mam pytanie czy to ruszy ?? Niewiem jaki jest wgrany bios, wiem ze musi być ID:15 aby wszystko pracowało, ale nie mam skąd wziąść innego procesora, abym mógł uruchomić kompa, żeby następnie zrobić aktualizacje

Powinno wystartować, ale aktualizacja BIOSu i tak jest wskazana.

wszystko złożyłem, włączam chodzi komputer ale nie mam nic na monitorze, nie ma żadnego obrazu, co może być nie tak ??

czy to jest przez o że musi być aktualizacja biosu ??

Restart biosu / podpiełeś zasilanie do proca?

tak wszystko jest dobrze podpięte, restart biosu robiłem, czy to od tego modelu procesora ?? bo gdzieś wyczytałem że dopiero na najnowszym biosie ta płyta uruchamia się na tym procku, a wiem że najnowszego biosa nie mam napewno

Włóż innego proca, zaktualizuj bios, włóż swojego

trzeba mieć jakiegoś.

http://allegro.pl/item308805925_proceso … l_bcm.html

dosyć tani i na sockecie 755 :slight_smile:

a w serwisie się płaci ok. 50zł

hej facet !!

ale został 1 dzień :]

czy ty coś w ogóle sprzedałeś na allegro ?? hę, to nie ma znaczenia…czy zostało 1dzień czy 5 min, licytuje się pod koniec - wtedy jest najwięcej chętnych (jeśli towar chodliwy).

nie sprzedawałem ale wiele aukcji już wygrałem (ok.45) :slight_smile:

taka informacja dla tych którzy mają taką płytę i mają lub zastanawiają się nad procesorami core2duo (z modeli penryn):

wszystko chodzi bez zarzutu wystarczy najnowszy bios

teraz rodzi się pytanie jeśli zakupi się penryna z ową płytą to wstanie czy też dopiero po updacie :slight_smile: ??

ruszy dopiero na biosie od nr 15 napewno