Abit NF7-S v2.0... port IrDA

Kto wie jak wylaczyc w biosie port IrDA? albo spod windowsa. Help!

A czy ona ma irde? Z tego co widzę to nie… Poczytaj wejdź w “podlaczenie” -> instalacja portu irda :slight_smile:

Poczytaj specyfikację płyty - książka do płyty ,widać że ma wejście na irdę,ale czy ma nadajnik irdy w komplecie to nie wiadomo,może trzeba kupić.

Kup sobie najlepiej irdę na USB.

Włączysz/wyłączysz IRDĘ na płycie tylko w biosie.

http://www.devhardware.com/c/a/Motherbo … F7-S-V2-0/

ok wyłączylem w BIOSie. Zapomnialem dodac ze podczas grania i chyba tez nie , co pare sekund hmm tak jakby doczytywalo? przerywalo? doslownie na milisekunde gre, trudno wytlumaczyc mi to. :frowning: moze wiece jak sprawdzic czy caly sprzet jest ok, bez zadnych bledow, po porostu czy jest sprawny, moze jakims programem? , mam ten problem od kad kupilem ta plyte… a moze to dysk? bo tez jest nowy. :frowning:

Napisz dokładnie w czym problem:

czy instalowałeś świeży system na nowej płycie i dysku - jaki system

czy problem występuje na jednej grze i jaki

jakie błędy wywala

i resztę oraz konfiguracja kompa

i co robiłeś aby było dobrze.

System zawsze mialem Xp: home edition

gra: Quake III Arena , na poprzedniej plycie ECS takich objawow nie bylo

błedy: hmm trudno okreslic , w czasie gry tak jakby doczytywalo cos… trwa to doslownie milisekuny i zjada mi troche fps

co robilem? duzo… a m.in. odlaczylem kabel zolty od wentylatorka (procek) poniewaz po wejsciu w temp procka w biosie po prostu mi sie zwiesza (wiec odlaczylem i dalej to samo<- tak mi serwirs radzil, heh pomoglo;/) mam 512 ddr ale jedna 256 pc3200 400mhz a druga pc 2100 266mhz. jedna siedzi w dual druga nie. moze dlatego sa takie objawy? ;/ posiadam takze przejsiowke z ata na seriall, dysk byl podlanczany tak czy tak wsiak ;p i nic to nie dalo. Gdzie jest problem!! ludzie pomocy. mam dosc! totalna porazka! gdzie jest problem! :frowning:

Złączono Posta : 23.11.2005 (Sro) 22:03

Moze ktos mi pomoze? prosze:(

Złączono Posta : 24.11.2005 (Czw) 9:41

Czy ktos juz moze wie gdzie tkwi problem?