Abonament Play

Czy ktoś z Was ma abonament w play i czy jesteście z niego zadowoleni. Gdybyście mieli wybrać to play czy plus ?

pozdrawiam i proszę o pomoc.

:smiley:

witaj…

…od pol roku mam abonament w Play i zero negatywow… nie ma problemow z zasiegiem - nawet za granica. Nie kantuja na rachunkach i na pewno nie bedziesz zawiedziony. Nawet 3G dziala bez jakichkolwiek problemow… Szczerze polecam …

ADAM

Szczerze polecam play-a a teraz ta promocja urodzinowa i telefony po złotówce i to takie, że naprawdę tylko brać !!

Mój tata i siostra mają abonament z PLAY. U siostry wszystko chodzi super. U taty gorzej. Telefon (samsung Z170) ma bardzo słaby zasięg ale wg. mnie na 100% jest to spodowane tym że go zmoczył w wodzie :stuck_out_tongue:

Jak by Play miał jakieś lepsze telefony (więcej Soniaczów) to bym do nich przeszedł:)

ja posiadam abonament play lajt od listopada 2007 i jestem w 100% zadowolony :smiley: Gdy mam jakiś problem dzownie na *500 i rozmawaim (za free) z kolesiem/kolesiówką i rozwiązuje problem. Jedyna jaka wada jest w Play to późno przychodzące rachunki. Zamiast przyjść gdzieś na początku miesiąca to docierają dopiero 10-15, a płatność jest do 20 :expressionless: . Abonament z Play posiada jeszcze mój brat i siostra i też są zadowoleni :wink: