Abonament w orange jaki telefon pytanie?

Hej zastanawiam się nad wzięciem abonamentu w orange 35zł na 30 miesięcy

mam do wyboru telefony

moge maksymalnie wydac 250 zl na telefon

1)Motorola Z6w jak ktos znajdzie jakis test z pokazana ja cala menu itp prosze mi dac linka

2)Nokia 5220

3)Nokia 6300

4)Sony Ericsson W880i

Licze na waszą pomoc

odnośnie tej motoroli tak mało co o niej wiem zeby byl jakis dokladny test na allegro jest ich jakos malo ale ludzie kupuja

Pozdro:)

moze ma ktos ta motke chodzi mi zeby chodzily na niej takie aplikacje jak np. gg

Gdybym był na twoim miejscu brałbym chyba albo Nokie 5220 albo Ericsoona w880i choć wcześniej musiałbym dokładnie porównać oba modele itp… ;] ericsoon ma chyba trochę kiepskie klawisze…

A czemu Ty piszesz OTa?

–> Kosz.

a co myslicie o 5220 albo w880i który lepszy oba telefony muzyczne :smiley:

zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku :stuck_out_tongue: w 880i jest taki sam dzwiek jak w k550i czy gorszy bo jak ja mialem k550i i wgralem sobie akustyke i soft w610i to jakosc mnie zadawalala:} ktory lepiej sie oplaca brac w orange za 150 zl 5220 czy za 200 w880i pomóżcie wszystkie inne powyzej 200zl odpadaja chcem mieć jakiś tani telefon:D moze ktos ma ktorys z tych modeli

w880i bo 5220 to słabizna no i nie masz innego wyboru… szczerze nie polecam ale między nimi nich będzie na siłę ten w880i :stuck_out_tongue:

w880i slyszalem dzwiek z tego telefonu u kolegi i bardzo mi sie nie podobał charczał biore 5220 i tak mi nic nie pomoglicie\

temat mozna zamknac pozdrawiam