Abonament w orange jaki telefon pytanie?

(pakierhakierxd) #1

Hej zastanawiam się nad wzięciem abonamentu w orange 35zł na 30 miesięcy

mam do wyboru telefony

moge maksymalnie wydac 250 zl na telefon

1)Motorola Z6w jak ktos znajdzie jakis test z pokazana ja cala menu itp prosze mi dac linka

2)Nokia 5220

3)Nokia 6300

4)Sony Ericsson W880i

Licze na waszą pomoc

odnośnie tej motoroli tak mało co o niej wiem zeby byl jakis dokladny test na allegro jest ich jakos malo ale ludzie kupuja

Pozdro:)

moze ma ktos ta motke chodzi mi zeby chodzily na niej takie aplikacje jak np. gg

(neo10) #2

Gdybym był na twoim miejscu brałbym chyba albo Nokie 5220 albo Ericsoona w880i choć wcześniej musiałbym dokładnie porównać oba modele itp... ;] ericsoon ma chyba trochę kiepskie klawisze...

(Frog) #3

A czemu Ty piszesz OTa?

--> Kosz.

(pakierhakierxd) #4

a co myslicie o 5220 albo w880i który lepszy oba telefony muzyczne :smiley:

zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku :stuck_out_tongue: w 880i jest taki sam dzwiek jak w k550i czy gorszy bo jak ja mialem k550i i wgralem sobie akustyke i soft w610i to jakosc mnie zadawalala:} ktory lepiej sie oplaca brac w orange za 150 zl 5220 czy za 200 w880i pomóżcie wszystkie inne powyzej 200zl odpadaja chcem mieć jakiś tani telefon:D moze ktos ma ktorys z tych modeli

(klopas) #5

w880i bo 5220 to słabizna no i nie masz innego wyboru... szczerze nie polecam ale między nimi nich będzie na siłę ten w880i :stuck_out_tongue:

(pakierhakierxd) #6

w880i slyszalem dzwiek z tego telefonu u kolegi i bardzo mi sie nie podobał charczał biore 5220 i tak mi nic nie pomoglicie\

temat mozna zamknac pozdrawiam