Abonament w sieci ERA

Witam serdecznie.

Przedstawię po krótce mój problem. Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem sieci ERY TAK TAK. Dziś jednak postanowiłem przenieść się na abonament w sieci ERA (ten najniższy za 20 zł) zachowując swój dotychczasowy numer z TAK TAKA. Byłem w salonie ERY. Zostały spisane umowy itp. Przychodzę do domu wkładam kartę SIM którą dostałem w salonie do swojego telefonu i zonk - nie może znaleźć sieci. I tak już od 2 h.

Wiecie może co może być przyczyną ? Czy ja coś muszę jeszcze zrobić by móc korzystać z telefonu ? - bo jak narazie to jestem uziemiony i nic nie mogę zdziałać.

Proszę o pomoc bo zależy mi na tym by jeszcze dziś można było dzwonić z telefonu.

Pozdrawiam

zapewne dostałeś nową kartę, a stara została ci na pamiątkę. kontrakt jest w trakcie migracji, czyli w trakcie przenoszenia numeru. na razie powinna jeszcze działać ta stara karta tak taka. kiedy przestanie działać stara karta - zacznie działać nowa. tak czy inaczej - co jakiś czas włączaj i wyłączaj telefon w którym jest ta nowa abonamentowa karta. zadziała… bo to normalne że to tak długo trwa

Ok. Dzięki. Będę musiał tak robić :slight_smile: