Abonament za internet stacjonarny z Orange

(karton16) #1

Witam,

od 2 lat posiadam internet stacjonarny z Orange o prędkości 1 MB/s płaciłem zawsze 49 zł, ostatnio dostałem do zapłaty za internet rachunek wysokości 5 zł co mnie bardzo ucieszyło, jednak moje szczęście nie potrwało zbyt długo, w bierzącym miesiącu dostałem rachunek do zapłaty w wysokości 80 zł. Nie wiem dlaczego aż taka cena, w salonie mówili, że wraz z czasem cena za internet będzie maleć, a nie rośnąć. Ktoś z Was może wie skąd nagle taka cena się wzieła?

(pocolog) #2

http://www.orange.pl/m-contact.phtml

(Odyniec_Stary) #3

Nie wiem. Skontaktuj się z Orange. 

(wifista) #4

To dziwne. Ja mam Orange do 80Mb/s za 60 zł na miesiąc

(j24) #5

A co ci tu wzrosło (matematyka nie boli i wypada z niej korzystać) Jeżeli płaciłeś 49, to za 2 miesiące wychodzi 98 a ty zapłaciłeś tylko 85 więc gdzie widzisz wzrost?

A że ewidentnie się pomylili więc to 80 było oczywiste.

Czyżby liczyłeś że będziesz płacić tylko po 5 zł - zdumiewające :slight_smile:

Takie sprawy się wyjaśnia na ich infolinii a nie tutaj :slight_smile:

Tak swoją drogą to płacisz sporo a masz wolny internet i wypada się dobijać o umowę korzystniejszą

(Marcin1025) #6

W tej cenie można mieć kilkukrotnie lepszy inter net tak jak napisano wyżej.

(LonngerM) #7

Tylko pamiętaj by złożyć podanie o rezygnacje z umowy - tylko wtedy proponują lepsze warunki;)

(Kpc21) #8

Zgodnie z obecną ofertą Orange za bodaj 40 zł masz łącze do 10 Mb/s. Powinieneś bez problemu dać radę przejść na tę opcję.

http://www.orange.pl//gorace_oferty_int_stacjonarny.phtml

Cena obowiązuje jeśli zgodzisz się na wysyłkę faktur mailem, w przeciwnym razie będą doliczać bodaj 5 zł.

Nawet nie do 10 Mb/s, a do 80 Mb/s - przy czym ograniczeniem jest, oczywiście, linia telefoniczna.

(karton16) #9

Linię mam ograniczoną do 10 Mb/s

(Kpc21) #10

No to możesz mieć 10 Mb/s (albo i mniej, np. u mnie w domu wyciąga tylko jakieś 6 Mb/s, w każdym razie max na jaki pozwala linia) za 40 zł miesięcznie. Skontaktuj się z TPSA i spróbuj przejść na tę tańszą opcję.

(karton16) #11

Spróbuję, jak bd miał czas to przejdę się do salonu

(Martin8731) #12

W Orange można mieć internet za 59zł (rok), 49zł (dwa lata) lub promo 39zł/msc. Do każdej kwoty trzeba doliczyć 29zł, więc jest drogo.

(Kpc21) #13

Zależy. Jeśli masz w domu tak czy inaczej telefon stacjonarny, to nie jest drogo.

(Martin8731) #14

Telefon nie jest darmowy.

Kiedyś miałem neostradę z telefonem za czasów TPSA i też wychodziło jakoś 80zł.

Teraz niedawno miałem Neostradę bez tel. z linią w Orange, też wychodziło to 90zł

Teraz Netia bez telefonu jest za 59zł, lepiej, ale to nadal nie to.

(Kpc21) #15

Ale jak tak czy inaczej za ten telefon byś płacił, to nie doliczasz opłaty za telefon do kosztów internetu.

(Martin8731) #16

Ale jak go nie potrzebujesz, a i tak musisz płacić za głupią linię.

(Kpc21) #17

Wtedy to tak. O ile jest jakakolwiek konkurencja.