Abonament za internet stacjonarny z Orange

Witam,

od 2 lat posiadam internet stacjonarny z Orange o prędkości 1 MB/s płaciłem zawsze 49 zł, ostatnio dostałem do zapłaty za internet rachunek wysokości 5 zł co mnie bardzo ucieszyło, jednak moje szczęście nie potrwało zbyt długo, w bierzącym miesiącu dostałem rachunek do zapłaty w wysokości 80 zł. Nie wiem dlaczego aż taka cena, w salonie mówili, że wraz z czasem cena za internet będzie maleć, a nie rośnąć. Ktoś z Was może wie skąd nagle taka cena się wzieła?

http://www.orange.pl/m-contact.phtml

Nie wiem. Skontaktuj się z Orange. 

To dziwne. Ja mam Orange do 80Mb/s za 60 zł na miesiąc

A co ci tu wzrosło (matematyka nie boli i wypada z niej korzystać) Jeżeli płaciłeś 49, to za 2 miesiące wychodzi 98 a ty zapłaciłeś tylko 85 więc gdzie widzisz wzrost?

A że ewidentnie się pomylili więc to 80 było oczywiste.

Czyżby liczyłeś że będziesz płacić tylko po 5 zł - zdumiewające :slight_smile:

Takie sprawy się wyjaśnia na ich infolinii a nie tutaj :slight_smile:

 

Tak swoją drogą to płacisz sporo a masz wolny internet i wypada się dobijać o umowę korzystniejszą

W tej cenie można mieć kilkukrotnie lepszy inter net tak jak napisano wyżej.

Tylko pamiętaj by złożyć podanie o rezygnacje z umowy - tylko wtedy proponują lepsze warunki;)

Zgodnie z obecną ofertą Orange za bodaj 40 zł masz łącze do 10 Mb/s. Powinieneś bez problemu dać radę przejść na tę opcję.

 

http://www.orange.pl//gorace_oferty_int_stacjonarny.phtml

Cena obowiązuje jeśli zgodzisz się na wysyłkę faktur mailem, w przeciwnym razie będą doliczać bodaj 5 zł.

 


 

Nawet nie do 10 Mb/s, a do 80 Mb/s - przy czym ograniczeniem jest, oczywiście, linia telefoniczna.

Linię mam ograniczoną do 10 Mb/s

No to możesz mieć 10 Mb/s (albo i mniej, np. u mnie w domu wyciąga tylko jakieś 6 Mb/s, w każdym razie max na jaki pozwala linia) za 40 zł miesięcznie. Skontaktuj się z TPSA i spróbuj przejść na tę tańszą opcję.

Spróbuję, jak bd miał czas to przejdę się do salonu

W Orange można mieć internet za 59zł (rok), 49zł (dwa lata) lub promo 39zł/msc. Do każdej kwoty trzeba doliczyć 29zł, więc jest drogo.

Zależy. Jeśli masz w domu tak czy inaczej telefon stacjonarny, to nie jest drogo.

Telefon nie jest darmowy.

 

Kiedyś miałem neostradę z telefonem za czasów TPSA i też wychodziło jakoś 80zł.

Teraz niedawno miałem Neostradę bez tel. z linią w Orange, też wychodziło to 90zł

Teraz Netia bez telefonu jest za 59zł, lepiej, ale to nadal nie to.

Ale jak tak czy inaczej za ten telefon byś płacił, to nie doliczasz opłaty za telefon do kosztów internetu.

Ale jak go nie potrzebujesz, a i tak musisz płacić za głupią linię.

Wtedy to tak. O ile jest jakakolwiek konkurencja.