Absurd z Medal of Honor:Airborne

Witam parę dni temu zakupiłem na ORIGINIE grę Medal of Honor: Airborne jak ją uruchomiłem to po wykonaniu czynności zalogowania, wreszcie przycisnąłem graj, kurde chyba wtedy tylko przy tym zacząłem się śmiać i dodatkowo złościć się wyskakuje mi okno “żeby udowodnić prawo własności do gry proszę grę zarejestrować w programie EA download meneger”  i przepraszam za słownictwo cholera nawet nie wiem co to jest, w czasie instalowania rzekomego programu jeszcze raz odpalam grę i nie uwierzycie, wyskakuje mi okno że trzeba oprogramowania PSYHX od Invidii, kurde najnowsze oprogramowanie psyhx mam zainstalowane więc o co chodzi no to zainstalowałem znowu Psyhx to samo, a jeszcze dodam że jak chcę zainstalować EA download menedżer to wyskakuje mi error Origin.

jak patrzę na to to nie wiem czy śmiać się czy płakać, czy naprawdę jak kupuję grę dosłownie za grosze ro muszę jakąś Hiszpańską inkwizycję zrobić na moim kochanym komputerku. jeśli nie da się tego naprawić to gdzie mogę się zgłosić o zwrot pieniędzy bo to chyba będzie najlepsze wyjście

 

Napisz do Origin, w końcu jak u nich zakupiłeś to możesz starać się o zwrot pieniędzy. Z Airbone (podałeś błędną nazwę) jest sporo takich błędów. Nie jesteś jedyny. 

Poza tym - początek zdań piszemy z dużej litery.

A w jakim systemie mi zwrócą kupiłem grę metodą PaySafeCard to mi dadzą w przelewie czy np. metodą wirtualnego portfela (czego chciałbym uniknąć z wiadomych powodów)

 

https://help.ea.com/pl/article/origin-eu-returns-and-cancellations/

Znaki interpunkcyjne też się przydadzą. 

Ale można chyba wybrać jakim chce się sposobem płatności, co nie??

Ciężko powiedzieć. Dowiesz się jak się z nimi skontaktujesz.

ale można mi powiedzieć co to jest ten cały EA download meneger___

Dedykowany menadżer pobierania plików od EA.