Aby gra nie otwierała się w full screenie

Witam,

Mam taka jedną gierkę i od czasu do czasu sobie w nią gram.Gry nie da się zminimalizować i za każdym razem muszą ją wyłączyć jak chce coś sprawdzić.Czy jest jakiś sposób, albo program dzięki któremu gra nie będzie się otwierała w full screenie tylko w mniejszym okienku ?

Pozdrawiam.

A gdy wciśniesz Tab lub Alt+Enter? Lub też w ustawieniach gry może jest opcja gry w oknie?

Inaczej.

Podczas gry wciśnij Alt+Tab(jeśli nie zadziała to przed włączeniem gry włącz menadżera zadań-mówię cały czas o xp(na viście zbytnio się nie znam)).

Możesz też w głównym folderze gry kliknąć PPM na plik .exe gry i tam wybrać opcje otwierania jakie Ci się podobają.

Sprawdziłem i nie działa ;/

Gdzie dokładnie mam to ustawić ? żeby na full screenie się nie otwierało.

Sry.Pomyłka.Tam jest tylko o rozdzielczości.

Manewr z tabem nie działa?Nawet przy włączonych innych oknach(tab powinien muc do nich Cię przenieść, a w konsekwencji na pulpit).

Utwórz skrót do gry i w elemencie docelowym (cel) dopisz przełącznik -window lub -windowed

Przykład:

“C:\Program Files\GRA\nazwa.exe” -window

Jeżeli gra obsługuje tryb okienkowy to uruchomi się.

No właśnie o to chodzi, że nie działa…

Pokazuje się czarny ekran.

Najlepiej jak by dało się, żeby gra otworzyła się w oknie, a nie w full screenie.

Przycisk “Znaczek Windows” nie da rady ? Heroes V minimalizuje się do paska systemowego, a ja w tym czasie chodzę po necie :smiley:

rokko , nie działa…

Kriz , również nie działa…

Może ktoś ma jeszcze propozycję ?

To w takim razie albo gra nie obsługuje tego trybu lub do tego celu używa innego przełącznika.

Co to jest za gra ??

GTA SA, a ja gram w GTA SA MTA taki multiplayer…

Zobacz DXWND - program który otwiera dowolną fullscreenową grę w oknie… Nie mam pojęcia czy działa z GTASA, wiem że działa z Acclaim BOTS i MappleStory.

http://files.filefront.com/DXWND+MS/;53 … einfo.html

Spróbuj, pokombinuj, powinno pomóc :smiley:

Ściągam i pokombinuje.

Edit:

Nie mogę tego ściągnąć, możesz dać gdzie indziej to ?

Edit:

Znalazłem gdzie indziej, ale nie działa ;/