Aby zagrać w grę muszę ja zainstalować jeszcze raz na xbox 360

Cześć. Mam xbox 360 (ten błyszczący xD) 250gb. 3-4 miesiące temu przy grze kinect sports wyświetlił się komunikat przy uruchamianiu “W tę grę można zagrać wyłącznie za pomocą konsoli i urządzenia pamięci masowej, na których ją pierwotnje zainstalowano. Aby zagrać na tej konsoli, usuń grę i zainstaluj ją ponownie” inne gry działały normalnie, jest to konsola nieprzerobiona. Kontaktowałem się w tej sprawie z MS ale oni powiedzieli, że jak zainstalowałem ponownje i działą to wszystko jest jak najbardziej w porządku. Dziś ten sam komunikat się pojawił ale przy grze kinect adventures. Inne gry także normalnie odpalały. Oczywiście przy włączaniu wkładam płytę, ale włączam przez moje gry. Raczej to nie jest normalne. Oczywiście grę zainstalowałem ponownie przez płytę, ale sprawny xbox raczej nie pokazuje takich dziwnych błędów. Gwarancja niestety mineła pod koniec lutego br. O co może chodzic?

Usuń wszystko co związane z kinect sports i reset konsoli (zapisy będą bodajze na profilu) albo graj do chmury.