AC Origins, pytanie o zakup i zwrot na steam

Witam.
Jak wiadomo na steamie można zwracać gry a ponieważ nie ma dema ani pirata by można było sprawdzić (zarówno AC Origins jak i nowy South Park) chciałbym zakupić na steamie i przetestować jak i czy w ogóle będzie mi działać bo nie uśmiecha mi się wyrzucać ponad 260 zł na grę w którą nawet bym nie zagrał. Ale te gry wymagają do gry i aktywacji konta uplay i tu pytanie, czy te gry po aktywacji nadal normalnie można oddać czy to jest ostateczny zakup i nie podlega zwrotowi? Może ktoś robił taki zwrot i wie jak to jest w praktyce.

Wstydź się!

Jak zakupisz na Steamie to możesz mieć problem ze zwrotem - gdyż na Steam masz tylko instalkę a i tak potrzebujesz powiązać klucz z kontem Ubisoft, a jak już powiążesz to musisz przy tym zostać, bo to zewnętrzna firma niż Steam.

może porównaj wymagania ze swoim sprzętem ?

a czego mam się wstydzić? że firmom nie chce się wydawać dema by przed zakupem można było przetestować optymalizacje. mam wszystkie części AC i tą też chce ale wybacz nie wydam 200zł w ciemno by potem mieć 10fps i nie móc grać.

wymagania na papierze a w rzeczywistości to często dwie różne rzeczy i nie zawsze się pokrywają.

Chodzi o to że piracić jest najłatwiej, a mieć pewność że coś zadziała - czasami trzeba poszukać np. na YT o podobnej konfiguracji filmiku lub na forach tematycznych jak np. tu.

Inna sprawa to “co gdyby” - to lepiej już kup klucz bezpośredni do konta Uplay i w razie problemów tam reklamuj. Lub dogadaj się ze znajomym by Ci “użyczył” dostęp do konta byś mógł sprawdzić czy gra Ci “pójdzie”.

To że pójdzie Ci pirat, nie znaczy że tak samo pójdzie oryginał. Zwłaszcza jeżeli mowa o grach z Ubisoftu.

1 polubienie

Filmik na YT nie jest żadnym wyznacznikiem wydajności czy miodności gry.

@anon83160527

Wg regulaminu zwrotów, produkt bez możliwości zwrotu powinien być odpowiednio oznaczony. AC:O nie ma takich oznaczeń i powinni zwrócić Ci całkowicie pieniądze. Klucze gier Ubisoftu na Steam wymagają działania obu platform na raz i jak zniknie ze Steama to na koncie Uplay, nawet jak pozostanie to nie uruchomisz gry. Na Twoim miejscu, dla pewności napisałbym do Supportu Steam i dowiedział się czy jest możliwy zwrot. Ew. zapytaj kogoś czy da Ci dostęp do swojego konta Steam z tą grą.