AC Origins, pytanie o zakup i zwrot na steam

(mickey30) #1

Witam.
Jak wiadomo na steamie można zwracać gry a ponieważ nie ma dema ani pirata by można było sprawdzić (zarówno AC Origins jak i nowy South Park) chciałbym zakupić na steamie i przetestować jak i czy w ogóle będzie mi działać bo nie uśmiecha mi się wyrzucać ponad 260 zł na grę w którą nawet bym nie zagrał. Ale te gry wymagają do gry i aktywacji konta uplay i tu pytanie, czy te gry po aktywacji nadal normalnie można oddać czy to jest ostateczny zakup i nie podlega zwrotowi? Może ktoś robił taki zwrot i wie jak to jest w praktyce.

(lordjahu) #2

Wstydź się!

Jak zakupisz na Steamie to możesz mieć problem ze zwrotem - gdyż na Steam masz tylko instalkę a i tak potrzebujesz powiązać klucz z kontem Ubisoft, a jak już powiążesz to musisz przy tym zostać, bo to zewnętrzna firma niż Steam.

może porównaj wymagania ze swoim sprzętem ?

(mickey30) #3

a czego mam się wstydzić? że firmom nie chce się wydawać dema by przed zakupem można było przetestować optymalizacje. mam wszystkie części AC i tą też chce ale wybacz nie wydam 200zł w ciemno by potem mieć 10fps i nie móc grać.

wymagania na papierze a w rzeczywistości to często dwie różne rzeczy i nie zawsze się pokrywają.

(lordjahu) #4

Chodzi o to że piracić jest najłatwiej, a mieć pewność że coś zadziała - czasami trzeba poszukać np. na YT o podobnej konfiguracji filmiku lub na forach tematycznych jak np. tu.

Inna sprawa to “co gdyby” - to lepiej już kup klucz bezpośredni do konta Uplay i w razie problemów tam reklamuj. Lub dogadaj się ze znajomym by Ci “użyczył” dostęp do konta byś mógł sprawdzić czy gra Ci “pójdzie”.

(freshmeat) #5

To że pójdzie Ci pirat, nie znaczy że tak samo pójdzie oryginał. Zwłaszcza jeżeli mowa o grach z Ubisoftu.

(LORDEK) #6

Filmik na YT nie jest żadnym wyznacznikiem wydajności czy miodności gry.

@mickey30

Wg regulaminu zwrotów, produkt bez możliwości zwrotu powinien być odpowiednio oznaczony. AC:O nie ma takich oznaczeń i powinni zwrócić Ci całkowicie pieniądze. Klucze gier Ubisoftu na Steam wymagają działania obu platform na raz i jak zniknie ze Steama to na koncie Uplay, nawet jak pozostanie to nie uruchomisz gry. Na Twoim miejscu, dla pewności napisałbym do Supportu Steam i dowiedział się czy jest możliwy zwrot. Ew. zapytaj kogoś czy da Ci dostęp do swojego konta Steam z tą grą.