AC'97 a CREATIVE INSPIRE P5800

Witam. Moja płyta główna to MSI KT3V. Ta płyta główna ma zintegrowaną kartę dźwiękową “VIA AC’97 Enhanced Audio Controller PCI”. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość podłączenia tego systemu 5.1 pod tą kartę. Czy dźwięk będzie dobrze się “rozchodził” na 5.1 ? Nie chodzi mi tu o kupno nowej karty dźwiękowej! Wystarczy mi ta co mam.

W tej chwili mam podłączonego “Radmora” do wejścia audio (tylko stereo). Od radmora odchodzą cztery głośniki (bardzo stare i trzeszczące) ale mi to “wisiało” dopóki nie zmieniły mi się wymagania co do dźwięku. Teraz nie wiem bo ten radmor to świetny wzmacniacz i korektor… Szkoda było by mi go “porzucić”.

Info o moim radmorze:

RADMOR 5102 -TE Quasi Quatro INFO+FOTKI(fotki) a do tego

Korektor Graficzny 5471 INFO+FOTKI

Jak wygląda moja sytuacja? Czy będę mógł to jakoś wszystko podłączyć? Jeżeli tak to jak? Jakie kable/co/gdzie mam po podłączać?

Witam,

wg. mnie to mogą 2 satelity nie działac bo ma ona 3 wejścia z tyłu, a na 3 wejścia to co najwyżej stereo wyciągnie. Lewa i prawa satelita moim zdaniem nie pójdą, ale lepiej niech tu się jakiś fachowiec wypowie, ja dopiero amator jestem :smiley:

Okles

Już wiem, że sie da… =] Ale co teraz z radmorem? Musiałbym jakoś go podłączyć jako wzmacniacz…