Access denied! WIN VISTA bot "C'


(Maciejwrzos) #1

Witam Serdecznie,

mam następujący problem (sorry jeśli nie jest we właściwym miejscu na forum ale pilnie mi się spieszy) sprawa wygląda następująco:

Przesyłałem pliki poprzez lan z jednego pc na drugi (bardzo ważne dla mnie dokumenty) niestety po wykonaniu tej czynności w drugim pc tym docelowym na dysku "c" wystąpił problem "access denied" i nie mam dostępu do żadnego pliku, gdyby tego było mało nie mogę uruchomić zadnego pliku ani właściwości zastrzeżonych dla administratora.

próbowałem:

  1. poprzez tryb awaryjny odblokować właściwości udostępniania itp itd- nie działa

  2. awaryjny z obsługą sieci- nie dział

  3. podstawowymi hasłami w cmd- nie dział

  4. nie mogę utworzyć nowego konta administratora by to minąć.

5 nie jestem w stanie zmienić właściwości kont użytkowników

  1. nie mogę uruchomić nic jako administrator.

Próbowałem większości sztuczek i trików na forach ale nic nie pomaga. Proszę o odpowiedź sprawa niestety jest ciekawa. niestety


(Łukash) #2

Polecam http://www.fixitpc.pl/ i/lub Live CD Linuxa np - http://livecdlist.com/ubuntu-rescue-remix

Tak z ciekawości , masz admina czy Cię zdegradowało czy coś ?


(Maciejwrzos) #3

mam ale nie mam żadnych uprawnień


(Łukash) #4

Jeżeli dalej "stoisz" w miejscu , to proponuje poczytać te tematy: klik , klik <- post karls0913, chodzi mi o manewr przywrócenia rejestru z jego kopii zapasowej. Jak widać sypnęły się wszystkie uprawnienia czyli prawdopodobnie posypał się rejestr, przywrócenie kopii spod konsoli odzyskiwania , sądzę że mogło by rozwiązać problem.


(Maciejwrzos) #5

To juz też robiłem dzis rano i nic nie dało


(Łukash) #6

Spod Linuxa można by było spróbować odzyskać dane ..., a jeżeli chcesz walczyć to naprawdę polecam rejestracje i założenie tematu na forum do którego dałem linka wcześniej . Jest tam wybitna specjalistka od sytuacji beznadziejnych - picasso.