Access point

Mam internet radiowy i aby się połączyć muszę wpisać swój login i hasło. Kabel internetowy mam taki okrągły. Chciałem aby internet był na dwóch komputerach niezależnie, czyli aby gdy jeden ma mieć internet to nie muszę włączać drugiego. Teraz aby mieć na laptopie musi chodzić stacjonarny, bo tam jest podłączony internet. Jaki polecacie tani access point. Mam router, którym wysyłam bezprzewodowo internet w domu. Podłączyłbym go do ap i by mi śmigało, tylko nie wiem jaki kupić. Z góry dzięki.

Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na AP ?

Nie lepiej by było kupić router z AP wbudowanym :?:

http://www.allegro.pl/item660828481_asu … ml#gallery

Router mam już od kilku miesięcy, zanim miałem laptopa. Chciałbym przeznaczyć niższą kwotę, niż cena tego ap z linku.

olesiak ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Czyli router już masz, więc NAT zrobi no to TP-Link 501G, jeżeli jednak chcesz to zamknąć w jednym pudełku to TP-Link 543G i ma tryb WISP, a więc zrobi NAT od strony radia i nie będzie trzeba drugiego pudełka :stuck_out_tongue: czyli rachunek mniejszy o jakieś 3zł/mc Będzie na piwo, jak niepełnoletni to na czekoladkę/ciasteczka ^^