Acer 3690 i Acer eRecovery

Mam Acera 3690, bios v3.50, w Main D2D Recovery “Enabled”. Przeinstalowalem XPka z SP2, chce zainstalowac eRecovery i wyskakuje komunikat: “Not D2D System. eRecovery cannot be installed”.

Ktos wie czy na tym modelu mozna zainstalowac eRecovery i ewentualnie co odblokowac zeby to zrobic ?

D2D Recovery to “disk-to-disc recovery”. Opcja związana z preinstalowanym systemem operacyjnym na dysku laptopa (wariant fabryczny). Nie wiem czy miałeś system na dysku przy zakupie laptopa bo nic o tym nie piszesz

Tak, na dysku byla vista ale komputer tak mulil ze musialem zamienic na XP.

Usunąłeś partycję Recovery to nie możesz obecnie zainstalować systemu eRecovery. Zrobiłeś sobie przynajmniej płyty DVD Recovery?

Witam. Mam podobny problem. Tylko że ja na 100% usunąłem partycją backup i nie zrobiłem kopii. Dodatkowo po zainstalowaniu XP mam dysk mniejszy o 100 GB. Wcześniej miał 250 GB. I co taraz z tym bigosem??

Kontakt z Acerem i zamówienie duplikatu płyt. Koszt ok. 180 zł netto

No to pięknie. Czyli będę musiał podać jakieź numery chyba czy jak?? Napiszę do Acera Polska i zobaczę co onie na to. MarS a nie ma jakiejś innej tańszej formy naprawienia kompa??

Można spróbować pożyczyć od kolegi płytę instalacyjną systemu, ale nie wiem czy to pomoże. Czasami się udaje a czasami nie. Warto jednak spróbować. Podczas instalacji podajesz numer z certyfikatu znajdującego się na spodzie laptopa

Nie mam kolegi z Acerem 7620 w dodatku takiego który ma eRecovery na płycie DVD. Przeszukuję internet niestety na próżno

Pisałem o zwykłe płycie instalacyjnej Windows Vista a nie o Recovery. A tak z ciekawości - skąd się nagle wziął Acer 7620 jak wątek dotyczy innego modelu?

Jak już pisałem szukałem w całym internecie aż trafiłem tutaj. Temat podobny :smiley: