Acer 5720ZG problem z touchpadem

Wtam

Posiadam laptopa Acer Aspire 5720ZG i praktycznie od zakupu co jakiś czas mam dziwny problem z touchpadem i przycinającym się kursorem. Operując na touchpadzie kursor czasami przycina się lub gubi kierunki. Zainstalowalem najnowsze sterowniki ze strony www.synaptics.com i nadal jest to samo. Myszki narazie nie podłączałem więc nie sprawdzalem czy problem bedzie występował z myszką. Mam oryginalną Viste Home Premium, ostatnio dokupiłem 1 gb ramu do posiadanego 1 gb. Myślałem że może kursor sie chwilami przycina dlatego że mało RAMu jest ale widocznie nie o to chodziło. Spotkał się ktoś z takim problem? Jeśli tak to proszę o rady.

Może masz za bardzo podkręconą czułość touchpada pokombinuj z ustawieniami konsoli dotykowej

Chodzi o to że w ustawieniach nie ma regulacji czułości touchpada.

Do tego typu laptopa zainstaluj sterownik Alps.

hhmm dziwne bo mam acer5520 i tam sa ustawienia w konsoli synaptics tylko nie pamiętam jak dokładnie sie nazywają, a nie mam lapka żeby sprawdzić, szukałeś wszędzie na pewno może jest coś bod inna nazwa schowane, albo jakiś dodatkowy programik trzeba ściągnąć do regulacji