Acer 8942G 18,4 i3 4ggb 5650 Full HD Led!

Witam ,i do sprzedania mam naprawdę świetnego laptopa. Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Używałem go od listopada zeszłego roku. Teraz zmieniam go na coś z mniejszą matrycą ,ponieważ potrzebuję teraz mobilnego sprzętu. Uzywałem go głównie do oglądania filmów. Na tej matrycy filmy ogląda się świetnie! Roździelczość 1920x1080 ,trzeba to zobaczyć. Dźwięk z głośników też jest bardzo dobry. Świetnie też chodzą najnowsze gry. Z Kumplami podpinaliśmy pady i wiele godzin spędzaliśmy przy Fifie11. Posiada podświetlaną klawiaturę co zdecydowanie ułatwia obsługę nocą. Boczny Panel multimedialny usprawnia sterowanie muzyką bez konieczności zmiany otwartych okien na pulpicie. Jest on na2 letniej gwarancji więc zostało jeszcze ponad rok. Posiadam do niego wszystkie oryginalne pudełka dokumenty itd.Witam ,na dzisiejszej aukcji do sprzedania mam naprawdę świetnego laptopa. Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Używałem go od listopada zeszłego roku. Teraz zmieniam go na coś z mniejszą matrycą ,ponieważ potrzebuję teraz mobilnego sprzętu. Uzywałem go głównie do oglądania filmów. Na tej matrycy filmy ogląda się świetnie! Roździelczość 1920x1080 ,trzeba to zobaczyć. Dźwięk z głośników też jest bardzo dobry. Świetnie też chodzą najnowsze gry. Z Kumplami podpinaliśmy pady i wiele godzin spędzaliśmy przy Fifie11. Posiada podświetlaną klawiaturę co zdecydowanie ułatwia obsługę nocą. Boczny Panel multimedialny usprawnia sterowanie muzyką bez konieczności zmiany otwartych okien na pulpicie. Jest on na2 letniej gwarancji więc zostało jeszcze ponad rok. Posiadam do niego wszystkie oryginalne pudełka dokumenty itd.

9.jpg

http://allegro.pl/show_item.php?item=1789426394

wbkp , uzupełnij opis o brakujące dane, w przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.