Acer Aspire 1644 problem z systemem

Witam

MAM PROBLEM z tym taki oto laptopem

Win XP Profesional bardzo wolno chodził chciałem załozyć nowy system lecz przed tym zrobiłem naprawe starego przez R

Jak go teraz włączam to uruchomienie systemu trwa około 3min jak się uruchomi pokazuje mi komunikat mbssm 32 zinformacją w magazynie brak miejsca dla wykonania tej operacji

następnie jak wchodzę w panel sterowania i w system też muszę czekać parę minut aby sie odwożył

Mam z netu wszystkie sterowniki a nie moę zainstalować karty muzycznej.

Bardzo proszę o pomoc w miare krok po kroku jak ztym problemem sobie poradzić.

Mam w laptopie partycje narzędziową oraz CD Acer Incorporated Microsoft Works 8

W acerach jest możliwość przywrócenia systemu z ukrytej partycji, ze wszystkimi ustawieniami i sterownikami. Zabieg taki trwa ok. 20min komputer kilka razy sam się restartuje. Po zainstalowaniu jest gotowy do pracy wgrywamy tylko dodatkowe oprogramowanie. Przywracanie formatuje tylko pierwszą partycję na dysku. Dlatego ważne dane trzeba przechować na drugiej partycji lub na innym dysku.

Za kilka minut odpowiem jak to trzeba zrobić.

Złączono Posty : 02.02.2007 (Pią) 13:48

Oto dane z instrukcji Acera:

witam zrobiłem zgodnie z instrukcją okazuje sie że w biosie nie mam Hard disk recovery tylko D2Drecovery i jest enabled. Następnie po wcisnięciu jednocześnie F2 i Alt zF10 pokazuje na tle informacji o laptopie okno z zapytaniem czy chcę zmienić konfiguracje Yes lub No

ico mam dalej robić

Złączono Posty : 02.02.2007 (Pią) 15:21

na dysku napewno jest niewidoczna partycja narzędziowa 3G

Osobiście próbowałem kilka razy wejście do tej ukrytej partycji, ponieważ nie zawsze można było do niej wejść. Można wejść w ten ekran ale jeśli nie będzie tam systemu operacyjnego do wgrania to wyjść i nie zapisywać zmian i próbować dalej.

Przepraszam ale na necie dopiero w poniedziałek.