Acer Aspire 3610 - odzyskiwanie systemu

Witam! Mam problem z funkcjonowaniem laptopa Acer Aspire 3610. System uruchamia mi się ponad 5 min i się wiesza. Chciałbym zrobić mu format za pomocą dołączonego programu eRecovery i w związku z tym mam pytanie. Czy jak go zrobię za pomocą tego managera to utracę tylko partycję C, czy on usunie wszystkie partycje i przywróci komputer do stanu pierwotnego??

recovery przywróci laptopa do stanu fabrycznego więc najpierw zrób backup danych

czym to zrobić najlepiej i najszybciej?? mam 80gb nagrać na dvd?!

jeszcze jedno wyjście jest nagrywasz płytę do recovery jest taka opcja w acer emproving technology tworzysz 2 partycje na jedną zgrywasz dane a na drugiej (systemowej) robisz format przy okazji usuń tą partycje z recovery będziesz miał więcej miejsca na hdd

Dodane 23.01.2009 (Pt) 9:17

tylo jak odpalisz recovery z płyty do czytaj dokładnie i patrz we wszystkie opcje bo defultowo może być tak ustawione że do ustawień fabrycznych przywruci i wszystko stracisz więc czytaj przed naciśnięciem “dalej”

nie widzialem tam zadnej opcji wyboru ale byl jakis napis ze partycja c zostanie sformatowana