Acer Aspire 3690- system xp nie widzi karty sieciowej wifi

Witam,

 Po przeinstalowaniu system nie widzi karty sieciowej wifi. Kilka dni temu widział i działała. Można to jakoś zdiagnozować?

Przycisk do włączenia sieciówki jak by nie działał. Nie wiem czy da się to jakoś sprawdzić w biosie np.    

Zainstaluj sterowniki  http://www.laptopdriversfreedownload.com/2011/07/acer-aspire-3690-xp-pro-32bit.html

Tutaj masz stronę ze sterownikami od producenta

Zainstalowałem wszystkie sterowniki ze strony producenta ale system jak by nie widział w ogóle karty sieciowej wifi , zainstalowałem sterownik do touch pada ale  nie chce on działać. Próbuję włączyć przyciskiem wifi ale nie reaguje. Klawisz fn +f2 czy też fn i f8 nie działają. W biosie nie widzę nigdzie ustawień do wyłączania wifi czy touch pada.  

Zamiast grzebać w BIOSie sprawdź w menedrzeże urządzen czego brakuje.

menadzer urządzeń nie pokazuje już żadnych pytajników jak by wszytsko było zainstalowane a jednak  nie ma tam sterownika karty wifi tak jak by w ogóle była wyłączona czy coś  

Jeśli jej tam nie ma tzn że nie jest zainstalowana.Gdyby była wyłaczona to byłaby przekreślona. W tym modelu sa montowane 3 rodzaje kart bezprzewodowych.Pewnie instalowałeś nie tą karte.

wiem że są 3 rodzaje, wcześniej była zainstalowana na chipie atheros  teraz jak próbuję ją zainstalować to mi wyrzuca  błąd że nie ma takiej karty. Próbując zainstalować Intela czy Broadcoma zainstaluje sterownik ale urządzenia nie ma. Poza tym jest chyba ze 4 PCI flash nie mam pojęcia do czego to jest. Jak zainstaluję touch pad sterownik to pad przestaje działać. Jeśli chodzi o kartę grafiki to też instaluje mi dwie karty intel. to jest model BL50 laptopa podobno ma wszystko z broadcoma. Jaką kombinacją klawiszy włącza sie i wyłącza sieciówkę wifi w acerze , może ktoś wie ? 

Może zacznij od instalacji czipsetu.

PCI flash - to będzie czytnik SD(może też być Bluetooth dodatkowo)

Wifi włączasz przełącznikiem z przodu, zadziała dopiero po instalacji Launchmanager.

ehh zainstalowałem Launch managera i pisze mi jak włączam przyciskiem wifi ‘NO DEVICE’ :(. Kurde co jest gdzie się to wyłączyło. kurde wygląda tak jak by karta nagle padła  

Ściągasz bios ze strony producenta, rozpakowujesz i uruchamiasz exe. Resztę zrobi juz program.