Acer Aspire 5310 problem z wlan i bluetooth

Witam

Kupiłem laptopa Acer Aspire 5310 zmieniłem oprogramowanie z Visty na XP i mam problem ze znalezieniem sterowników do wlan które by działały poprawnie. I nie wiem czemu ale nie moge uruchomić bluetooth choć sterownik jest dobry. poza tym wszystko mim działa bez problemów. Gdyby ktoś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny.

Acer Aspire 5310, to model. Czy możesz podać jeszcze typ?

Ew. napisz, czy W-LAN jest Intel, Atheros, czy BroadCom?

Z tego, co wiem, najprawdopodobniej jest to Intel 3945ABG , łącze: KLIK

Bluetooth (jest dla wszystkich wersji Windows - łącznie z Vistą):

Zaznacz powyższy adres, wklej do pola adresu swojej przeglądarki i nacisnij Enter.

Karta bezprzewodowa Intel® PRO/Wireless 3945ABG (dwupasmowa, pracująca w trzech trybach 802.11a/b/g), z certyfikatem Wi-Fi (Wi-Fi CERTIFIED®), współpracująca z technologią bezprzewodową Acer SignalUp™

Zatem łącze masz masz podane w mojej poprzedniej odpowiedzi.

Wcześniej odinstaluj inne wrsje sterowników dla WiFi i Bluetooth , które ew. zainstalowałeś.

Sterownik do bluetooth sie nie instaluje bo jest tylko dla visty. A co do WiFi to kreator nie znajduje odpowiedniego oprogramowania do sprzętu gdy próbuje “ręcznie” zainstalować niestety nie udało się

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 22:49

Gdy zainstaluje sterownik to w menadżerze urządzeń pojawia się informacja dla wi-fi lokalizacja nieznana czy może to być przez zły sterownik do innego podzespołu??