Acer Aspire 5315 - Instalacja Windowsa XP

mam acer aspire 5315-050512Mi

zainstalowalem xpka, dzwiek dziala po wgraniu sterow, ale mam problem z netem, w polaczeniach sieciowych nie ma ikonki polaczenie lokalne, nei wiem jaka karte sieciowa mam, probowalem zainstalowac wszytskie strery z w/w stronki, no i nic, podlaczylem kabel sieciowy, net nie chula, nawet nie wiem jak ustawic tego neta (na pececie ustawiam to klikajac na ikone polaczenie lokalne, tu tego nie ma)

moze mi ktos pomoc z tym?

Mam ten sam problem :frowning: Sieciowy net nie działa,natomiast przez Wi-Fi tak.

Dołączam się do prośby o wskazówki.

siema ja tez wlasnie mam ten sam p;roblem wszystkie stery dzialaja sa tutaj . http://soulpass.com/2007/11/10/installi … 53-laptop/ tylko mam problem net sieciowy mi dziala lecz przewodowy mi nie dziala w Menadzeze uzadzen pokazuje mi sie problem jakis KONTROLER ETHERNET .i hyba przezto mam tylko bezprzewodowego neta …??? poradzcie cos .narka

Bajlepiej zainstalować, Vistę, też mam takiego laptopa i dowiedziałem sie o problemach z XP. Jak ktos chce kupowac teraz laptopy, to nie ma co XP kupować, bo będzie laptop zwalony. Vista tak strasznie nie przeszkadza, choć napewno wolę Xp.

Koledzy,u mnie śmiga wszystko WERY OK i nie uważam,że Visty instalowanie jest jakąś koniecznością.

Gdybym miał powtórzyć zakup i reinstalację z Linuxa na XP,uczyniłbym dziś to samo ! :slight_smile:

Wkrótce kupuję jeszcze jednego Acera 5315 (komuś z rodziny),więc będę robił powtórkę zabawy :slight_smile:

bry all potrzebuje bezposrednio link na stery do aspire5315 do karty dzwiekowej bo nie moge sobie z nia poradzic. Z gory dzia :slight_smile: pozdro

Mam podobny albo taki sam problem.Instaluje stery z płyty dołączonej do kompa i wyskakuje błąd “nie powiodła sie instalacja sterownika realtek HD AUDIO!!” co robić pomużcie… dane płyta główna;945GCM7-F DDR2-667 VGA GBLAN

Karta dźwiękowa; realtekALC888 7.1 zint.

System op: Windows XP Home Edition SP2

temat zamknięty odinstalowałem stery zainstalowałem nowe i chodzi

Ja ma problem z dzwiękiem, zainstalowalem XP-ka MX7 ( z najnowszym Service Packiem 3), zainstalowałem wszystkie stery, łącznie z Realtek HD ale dzięku jak nie było tak nie ma. Stery instalują się normalnie, uruchamiam komputer ponownie a zięku ni słychu, za to w menadzerze urządzeń jest “PCI Device” z wykrzyknikiem w “Inne urządzenia” Wyłączenie i odinstalowanie urządzenia nic nie daje, instalowanie sterowników poprzez menadzera wywala komunikat “Nie można zainstalować…” Jakieś pomysły ?

Moj brat ma ten moel. Tylko vista, inaczej bedzie na kazdym kroku źle działało, nawet po wgraniu sterów

Sterowniki przeznaczone i wyłącznie do Acer’a Aspire 5315 - 050512Mi, P/N: LX.ALC0C.002,

Model: ICL50, Z wbudowanym Wireless LAN: Broadcom

Oryginalne i prawidłowo dobrane sterowniki, przystosowane pod Windows XP - dzięki uprzejmości ze

strony pracowników firmy Acer, co zapewnia jego jak najlepszą wydajności i kompatybilność z

systemem XP podczas pracy.

Dokładna instrukcja instalacji w paczce.

http://rapidshare.com/files/220494490/Acer_5315_sterowniki_XP.rar

Gwarancja uploadu bez błędów CRC, bez hasła, bez wirusów i innych szkodników (pliki są zawsze dokładnie skanowane programem antiwirusowym - Kaspersky)

http://toin.pl/index.php/2009/04/10/ace … p-drivers/ tu są stery

Witam kupilem laptopa acer model 5230E,ponoc na linuxie ale nawet go nei moge wlonczyc bo jakies napisy są welcome to limpux potem wszystko ok i na konnu failed.Chce zainstalowac Xp.Prosze o napisanie co mam poustawiac w biosie i co zrobic aby zadzialalo.Gdy chce instalowac windows profesional sp3 wyskakuje błąd i pisze tam spr czy nei masz wirusow itd jesli po raz pierwszy widzisz ten błąd uruchom ponownie kumputer.Ja nawet nei moge wejsc na dyski pomocy~ !!