Acer Aspire 5720 i inne - Sterowniki pod Windows XP

w biosie nic nie ma… A jak myslisz kolejność instalowania poszczegolnych sterowników ma jakies znaczenie? Nie wiem dlaczego ale system wogole nie widzi tej karty…

a przycisk na laptopie ?? wł/wył ją ?? teoretycznie nie ma znaczenia kolejność co najwyżej w niektórych modelach niektórych firm trzeba zainstalować paczkę Zarządzania Energią bodaj (power manager) ale z tego co pamiętam dotyczyło to marki hp.

przycisk w notebooku nic nie zmienia…

a wklej zrzut ekranu z Menadżera Urządzeń, rozwinięte zakładki inne urządzenia, oraz karty sieciowe.

zdjecie z wałącznku

post-70378-13856533583907_thumb.jpg

ślepy jesteś ?? :stuck_out_tongue: przecie karta jest niezainstalowana :P.

no wiem ze nie zainstalowana ale zaden sterownik nie pasuje wiec …

juz sobie poradzilem :slight_smile: zainstalowalem calkowicie inny sterownik ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/a … 0_15_7.zip

dzikuje za pomoc i pozdrawiam

przecież to jest klasyczny broadcom bg wifi :wink: miniPCI-e.

witam…

Panowie ja mam podobny problem ale z karta WiFi (tak mi sie wydaje)…

nie posiadam sterowników do niej… mam model Acer Aspire 5320

zalaczam obrazki

z gory dzieki za linki i pomoc!!

pozdrawiampost-70435-13856533585054_thumb.jpg

post-70435-13856533585845_thumb.jpg

następny cudak, instalujesz sterowniki od broadcoma a aplikację od intel pro wireless… wywal sterowniki i aplikację intela od wifi i spróbuj tych :

http://forum.download.net.pl/dell-intel … 13197.html

lub tych

http://www.softwarepatch.pl/plik/4398/A … 90060.html

jeśli masz w ogóle intela a nie np. artherosa czy broadcoma.

tylko ze nie dziala i tak jak mowisz… wymysl cos lepszego… Panie cudak

masz blade pojęcie o sprzęcie i o oprogramowaniu wystarczy odkręcić jedna zaślepkę i przeczytać na jakim chipsecie jest karta wifi, ale rozumiem że dla amatora to jest niezwykle skomplikowane, instalujesz byle co (sterowniki do boradcoma) a sieci wifi szukasz aplikacją od Intela to już jest szczyt amatorstwa i bezmyślnego postępowania. tutaj nie ma jasnowidzów, nikt nie wie jaki masz sprzęt i nikt za pośrednictwem internetu nie jest w stanie tego zdiagnozować.

jestem amatorem a Ty panie wszechwiedzacy pomoz a nie mnie opierdzielasz… i sie smiejesz… mam Intel

zastanów się co wnosisz tym stwierdzeniem ?? skoro masz intel to :

http://www.intel.com dział download.

no ale wszystko mam zainstalowane oprocz tej sieciówk… a Ty widze ze wielka łaske mi robisz ze cos odpiszesz… skoro jestes taki SUPER to napisz takiemu lamerowi jak ja jak to zrobic krok po kroku zeby dzialalo… bo narazie to mi nic nie pomogles…

nie wiem co Ci jest potrzebne zeby mi pomoc.

Acer Aspire 5320, Windos XP Pro, Mobile Intel® 965 Express Chipset Family, Karta sieciowa - Broadcom NetLink Gigabit Ethernet, cos jeszcze??

żeby rozwązać problem musisz wiedzieć na jakim chipsecie jest twoja karta wifi, napisałem jak możesz to sprawdzić ale ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem i jeszcze twerdzisz, że ci nie staram się pomóc tylko się naśmiewam. podam 2 możliwe rozwiązanie, ściągnij i zainstaluj DRIVER DETECTIVE potrafi rozpoznać posiadany sprzęt - wystarczy, że podasz co to za model tej karty wifi, póki tego nie zrobisz nie jestem w stanie ci pomóc. jeśli posiadasz kartę intela to

http://support.intel.com/support/wirele … 010623.htm

jest kilka możliwości. sprawdź po kolei usuwając poprzednie z menu dodaj usuń programy.

ok zrobie tak jak mowisz :slight_smile: i napisze ze polecialo :]

w tym programie pokazuje mi ze zainstalowane mam poprawne sterwoniki a jest po staremu :confused: wiec nie wiem co dalej…

Sorki że wygrzebuje stary temat, ale nie chciałem zakładac nowego. Otóż mam ten sam problem co kolega… instaluje oprogramowanie do intela pro wireless i wyskakuje mi że nie ma zainstalowanego zadnego sterownika ;/ patrzyłem w sprzęcie czy czasami cos nie jest zainstalowane jednak nic na to nie wskazywało próbowałem zainstalowac sterownik przez dodaj sprzęt … a konkretnie Intel® PRO/Wireless 3945ABG próbowałem tez inne od intela jednak nic … tak jakbym w ogóle tego nie posiadał ;/