Acer Aspire 5735 nie bootuje z cd i się nie uruchamia (Brak

Witam postaram się w miarę przejrzyście przedstawić mój problem.Mianowicie chodzi o to że na laptopie miałem jakies syfy,wirusy,po przeskanowaniu antywirusem usunąłem infekcje które wykrył mi komputer,pojawił się komunikat o restart po czym laptop już się nie włączył.Na początku po ładowaniu okienka windows wyskakiwał błąd [bluescreen]

"Stop c000021a

Blad krytyczny Proces systemowy Windows Logon Process zakonczył się niepowodzeniem i nastąpi zamknięcie systemu."

Postanowiłem zrobic formata,jednak komputer nie bootuje z cd.Pojawia sie czarny ekran z migajacym kursorem po czym wyswietla sie menu z wyborem systemu.Nie wyswietla sie zaden komunikat typu "nacisnieie dowolnego przycisku rozpocznie rozruch z plyty cd"Nie ma rowniez mozliwosci wejscia w tryb awaryjny

Czasami podczas wlaczania laptopa gdy przyspamuje jakis przycisk plyta z xp sie zbootuje ale podczas ladowania skladnikow systemu windows znow pojawia sie czarny ekran.

Postaram sie wkrotce dodac z zdjecie z bledu.Prosze o szybka odpowiedz.

Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM

F12 (boot menu), wybierasz CD/DVD. plyta w dobrym stanie?

Probowalem juz z f12.Tak plyta jest sprawna i bootowalna bo sprawdzałem na innym pc.Podczas proby normalnego uruchomienia wyskakuje taki komunikat

zdjcie0322k.th.jpg

Z dyskiem wszystko w porządku? Płytka oryginalna?

Tak wszystko ok